• Свеж
Loctite-75448 Рѓа Третман, 1 Gal Btl, Нетранспарентно
zoom_in

Loctite-75448 Рѓа Третман, 1 Gal Btl, Нетранспарентно

DEN 3004.08

Од стока
check Во продавницата

Еден-чекор рѓа третман кој ги уништува старите рѓа, спречува нови рѓа.Пакет Димензии : 29.21 H x 14.986 L x 15.494 W (сантиметри).Пакет Тежина : 4.899 килограми.Земја на Потекло : сад.'Рѓа Третман, -, Големина (Мл.) 128, 1 гал.Шише, Суво Време 20 мин.Нетранспарентно, Темп.Опсег (F) До 250, Флеш Точка (Ѓ) -, Вискозитет -, Специфична Гравитација 1.202, VOC ( Проценти) 110 гм/l, За Употреба Со Четка Или Комерцијални Sprayer, ќе се Применуваат До 'Рѓосано Метал Да се Запре' Рѓа, Заштита на Површината, И да Дејствува Како Буквар За Финиш Грб, ABS, CFIA.

Вака можеби ќе ви се допадне..