• Свеж
Rayboen Кристално Јасен Случај за Google Пиксели 6 5G, [Воена Одделение за Заштита] Браник Shockproof Заштитна Телефон Случај, Хибридни Транспарентен Сит се Вклопуваат Покритие
zoom_in

Rayboen Кристално Јасен Случај за Google Пиксели 6 5G, [Воена Одделение за Заштита] Браник Shockproof Заштитна

DEN 263.76

Од стока
check Во продавницата

【Воена Одделение Капка Заштита】Rayboen пиксели 6 случај е направен Airbag Дизајн во 4 Краишта, ефикасно апсорбирање силно влијание кога падна која ќе го заштити од совршено случајно се откажат и да падне. 【Долготрајни Анти-Yellowing】 : Тешко КОМПЈУТЕР назад никогаш не се претвори жолта и не се лизга мек, флексибилен TPU рамка усвојува премиум материјал кој може да се чува долго јасност, не е лесно да се претвори во жолта боја.На пиксели 6 транспарентен случај е лесно да се чисти, секогаш останува нови. 【Екран & Камера Заштита】 : Со 3мм-покрена рамки околу камерата, 1.2 mm-крена околу рабовите на екранот дел од екранот на телефонот и камера за да се спречи било какви гребење или scuffs боли.Вие можете безбедно место вашиот телефон каде и да се. 【Compitable Модели】 : Совршено компатибилни со Google Пиксели 6 5 G(објавен во 2021, 6.4 инчен).Прецизни cutouts се направи полесно за да пристапите до сите порти и конектори.Го поддржува и безжично полнење и powershare. 【Услуга по】 : Станете наш клиент и да уживате во слободен 365-ден се врати или размена, 24-часовна поддршка за корисниците, ако неисправни или било какви проблеми со квалитетот.Живот-за време на пријателски услуги на клиентите.

Вака можеби ќе ви се допадне..