• Свеж
Baiko Мал Вентилатор, Ново и Необично USB 6 Остава USB Таванот Крошна Фан Далечинска Контрола на Мерењето 4 Брзина Виси Шатор Фан
zoom_in

Baiko Мал Вентилатор, Ново и Необично USB 6 Остава USB Таванот Крошна Фан Далечинска Контрола на Мерењето 4 Брзина

DEN 1377.60

Од стока
check Во продавницата

★Специјализирана во производство на лаптоп и десктоп компјутер опрема додатоци и резервни делови. ★Тоа е обработена од страна на напредни механичка опрема, со компактна структура и висока прецизност. ★Спецификација на производот во согласност со меѓународните стандарди и натпревар добро. #ВРЕДНОСТ!. ★Види опис делот за детални параметри на производот.

Вака можеби ќе ви се допадне..