• Свеж
X-DREE 228 Компјутери DBV1.25-10 0.5-1.5mm2 Црвен ПВЦ Подигање на Електронски Crimp Изолирани Терминали(228 Компјутери DBV1.25-10 0.5-1.5mm2 Црвено Подигање Подигање Aislamiento electrónico един terminales
zoom_in

X-DREE 228 Компјутери DBV1.25-10 0.5-1.5mm2 Црвен ПВЦ Подигање на Електронски Crimp Изолирани Терминали(228 Компјутери

DEN 276.48

Од стока
check Во продавницата

Име на производ : Crimp Изолирани Терминал;Модел : DBV1.25-10. Материјал : Метал, ПВЦ Пластика;Боја : Црвена, Сребрена на Ѕвонење.Max.Актуелни : 19НА;Одговара Кабел Големина : 0.5-1.5mm2(А. В. Г 22-16).Нето Тежина : 85g(Peso Neto : 85g.Пакет Содржина : 228(+/-2%) x Изолирани Crimp Терминал(Contenido del paquete : 228 (+/- 2%) x Terminal де crimpado aislado. 228 Компјутери DBV1.25-10 0.5-1.5mm2 Црвен ПВЦ Подигање на Електронски Crimp Изолирани Terminals Easy за да се поврзете со електрична жица и да се зајакне нејзината сигурност и безбедност.Широко се применуваат во електричната и електронската индустрија, електрична опрема, Индустриска автоматизација, улично осветлување и моќ на системот за контрола во сообраќајот и транспортот, мислења и телекомуникациски, бензински хемиска индустрија, индустриски градење машина за градење, итн.Опис на Spanish228 Компјутери DBV1.25-10 0.5-1.5mm2 Црвено Подигање Подигање Aislamiento electrónico един terminales electrónicas Nombre del producto : Терминал aislada де crimpado; Modelo : DBV1.25-10 Material : метал, plástico ПВЦ; Боја : rojo, tono plateado Corriente máx. : 19НА; Tamaño del кабел де ajuste : 0.5-1.5mm2 (А. В. Г 22-16) Peso Neto : 85g Contenido del paquete : 228 (+/- 2%) x Terminal де crimpado aislado.

Вака можеби ќе ви се допадне..