• Свеж
12 Компјутери Мека Градежни Блокови Пакет со Дрвени Сложувалки
zoom_in

12 Компјутери Мека Градежни Блокови Пакет со Дрвени Сложувалки

DEN 719.76

Од стока
check Во продавницата

❶ 【Безбедност и Еко-пријателски Материјал】— Деца' безбедноста во сообраќајот е секогаш на прво место!Одобрени ASTM & КЗК тест, Lead-Free & BPA - Free & Phthalates Слободни.Мазна работ држи малку детска игра безбедно !. ❷ 【3 D Текстура Сензорни Играчки】12 Pcs/Set,Лесно да се притисне да се создаде Bi Bi..звук.Врежана животните,обликот,овошје,бројки и моделот на страни.Бебето да се развие чувство на допир,визија и со допирање.Подобро растат во раните детски развој!. ❸ 【2 во 1 Пакет и Голем Дел】 Секој дел од овој дрвена сложувалка е во право големина за мали прсти да се сфати и доволно голема за да избегнете голтање на загатки.Придонесуваат за концентрација,вежбање бебето рака-око координација !. ❹ 【Рано Учење Редење Играчка】се Поврзете на соодветните блокови заедно.Да научат да разликуваат бои & броеви & животни.Во игра,вежбање рака-око координација и алчни способност.Корисно да се подобри интелигенција развој !. ❺ 【100% Задоволство Гаранција & Идеален Подарок】— Вашето дете безбедност игра уживаат и вашето задоволство се нашите извршување!Ние стоиме зад сите наши производи и понуда на 90-ден 100% Пари гаранција за политика ако имате било незадоволство со купувањето.Било какви прашања, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа !.YLTTZH 12 Pcs Бебе Мека Градежни Блокови Играчки за Години,Безбедно Teething & Крцкањето Редење коцки Играчки за Деца,Montessori Сензорни Бања Играчки,Бројот на Животните Текстура Блокови за Деца на Возраст 1 2 3 & 8 Животински Облик Загатки,Дрвени Сложувалки за 1-3 Години,Бебе Фиксиран Загатка Роденденски Подарок,Рано Образовни Montessori Дрво Загатка Играчки за Возраст 1-3-5 Години Девојки и Момчиња(Возило+Шумски Животни).

Вака можеби ќе ви се допадне..