• Свеж
Јас Не Треба Вљубените ми Треба Нап Смешно Денот на Вљубените PopSockets Swappable PopGrip
zoom_in

Јас Не Треба Вљубените ми Треба Нап Смешно Денот на Вљубените PopSockets Swappable PopGrip

DEN 455.76

Од стока
check Во продавницата

Ова за Денот на Вљубените нека сите знаете дека не ви треба вљубените ми треба нап со оваа забавна ретро гроздобер мравка денот на вљубените tee.Земете нап оваа денот на вљубените со оваа смешна tee кој симпатична Срца со саркастичен вели.Тоа е сигурно да се смеат.Оваа смешна анти денот на вљубените "јас Не Треба Вљубените ми Треба Nap" е совршен за мажите се префрлите од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.Ова за Денот на Вљубените нека сите знаете дека не ви треба вљубените ми треба нап со оваа забавна ретро гроздобер мравка денот на вљубените tee.Земете нап оваа денот на вљубените со оваа смешна tee кој симпатична Срца со саркастичен вели.Тоа е сигурно да се смеат.Оваа смешна анти денот на вљубените "јас Не Треба Вљубените ми Треба Nap" е совршен за мажи & жени кои сакаат да се земе дремење.Дизајн карактеристики симпатична Трендовски и groovy срца.Оваа симпатична Денот на Вљубените дизајн е сигурно да се стави насмевка на оваа вљубените.

Вака можеби ќе ви се допадне..