• Свеж
Ева ЊУЈОРК, Само Glisten Коса + Тело Сјај за Магла, 4.3 fl мл
zoom_in

Ева ЊУЈОРК, Само Glisten Коса + Тело Сјај за Магла, 4.3 fl мл

DEN 310.80

Од стока
check Во продавницата

Дефинира кадрици, tames frizz, moisturizes.Понекогаш, само треба брзо освежување помеѓу активности.Оваа зацврсна магла прави кадрици пролет врати во живот во флеш!.Безбедна за боја-третирана коса.Уверение суровост-бесплатно преку Скокајќи Bunny, заверена вегетаријанци, ГМО,-слободни.Ослободени од сулфати, parabens, phthalates, вештачки бои, минерални масла, и глутен.

Вака можеби ќе ви се допадне..