• Свеж
Tgoon 3,5 mm приклучок за Слушалки Кабел, Плетенка Слушалки Продолжување Кабел Сигнал Линии Ткаени Жица, Бакар Челичното Јадро за Logitech Астро A10 A40 приклучок за Слушалки
zoom_in

Tgoon 3,5 mm приклучок за Слушалки Кабел, Плетенка Слушалки Продолжување Кабел Сигнал Линии Ткаени Жица, Бакар

DEN 832.80

Од стока
check Во продавницата

5mm приклучок е компатибилен со повеќето уреди на пазарот.Погоден за Logitech Астро A10, A40 приклучок за слушалки.Жица може да го подобри резолуција и одвојување на слушалки, и да ги елиминираат досадна бас звук на слушалки, да имате различни слушање искуство.Челичното јадро користење OFC бакарна жица има одлична електрична спроводливост, светла и сјајна површина, и висока отпорност на корозија.Го намалува влијанието на тековната бучава предизвикани од надворешни магнетен флукс преку поврзување на жица.Затоа, висока резолуција звук со чувство на сцена може да се реализира.Извртени пар пресврти топла и ладна сигнал линии да се надомести тековна флукс и да се намали сигнал на пренос загуби.Предмет Тип : Аудио Приклучок За Слушалки Cable Weight : Прибл. 27g/1oz Available модели : Погоден за Logitech Астро A10, A40 приклучок за слушалки.Надвор од Жица со дијаметар : Прибл. 3мм/0.1 in Wire материјал : кислород-бесплатни copper Wire core материјал : гол бакар wire Wire должина : 2 метри/6.6 ft Product приклучок : 3.5 mm Wire контрола : No Applicable производи : репродукција на аудио извор интерфејс за националниот стандарден 3.5 мм може да биде компатибилен со мејнстрим опрема на пазарот.

Вака можеби ќе ви се допадне..