• Свеж
TEHAUX 1 Сет Професионална Алатка за Боење Коса Комплет Практични DIY Боење Алатка Поставите Преносни Коса Нијансирање Алатка за Дома Barbershop Секојдневна Употреба
zoom_in

TEHAUX 1 Сет Професионална Алатка за Боење Коса Комплет Практични DIY Боење Алатка Поставите Преносни Коса Нијансирање

DEN 496.56

Од стока
check Во продавницата

Добра алатка за професионална фризерски салон коса боја.Носи не, не расправаме коса боја искуство.Овој производ може да биде даден како одличен подарок за вашите пријатели и семејства.Тие ќе бидат многу среќни.Изработени од пластичен материјал, издржлив и употреба.Така вие можете безбедно да се користи тоа.Тоа може да се направи фризерски продавница поудобно кога боење на косата.Гостите ќе бидат среќни.совршен за дом или салон употреба.Овој производ ви помогне да се направи коса боја себе.Опис добро поставени за фризерски салон го користите и во домашни лична употреба, неопходни додатоци за DIY боја на косата.Оваа коса боја комплет помага да се постигне не, не расправаме коса боење искуство.совршен за дом или салон употреба.Овој производ ви помогне да се направи коса боја себе.Овој производ може да биде даден како одличен подарок за вашите пријатели и семејства.Тие ќе бидат многу среќни.Изработени од пластичен материјал, издржлив и употреба.Карактеристики - Боја : Како што е прикажано.- Материјал : Пластични+ Силикони.- Големина : 12x12x9. 5cm/ 4. 7x4. 7x3. 7 инчи.- Овој производ може да биде даден како одличен подарок за вашите пријатели и семејства.Тие ќе бидат многу среќни.- Изработени од пластичен материјал, издржлив и употреба.Така вие можете безбедно да се користи тоа.- Добра алатка за професионална фризерски салон коса боја.Носи не, не расправаме коса боја искуство.- Тоа може да се направи фризерски продавница поудобно кога боење на косата.Гостите ќе бидат среќни.- совршен за дом или салон употреба.Овој производ ви помогне да се направи коса боја себе.Пакет Including1 x bowln1 пар x earmuffn2 x clipn1 x combn1 x shawl.

Вака можеби ќе ви се допадне..