• Свеж
WHLMYH Мебел Нозе,4 Piecesniture Нозе,Алуминиум Легура Прилагодливи,Бел Лак Кујна Метал Feetniture Хардвер со Не се Лизга Гумени Подлога на Дното,за Кабинетот во Живо Кабинети По?
zoom_in

WHLMYH Мебел Нозе,4 Piecesniture Нозе,Алуминиум Легура Прилагодливи,Бел Лак Кујна Метал Feetniture Хардвер со Не

DEN 1411.20

Од стока
check Во продавницата

Материјал : Алуминиум Alloyniture Нозе, на Прилагодливи Страна на Кабинетот Нозе Се Изработени од Алуминиумска Легура, Не е Лесно да се Деформира, Не се Плаши Ofng Притисок и Многу Издржливи, Ултра-Дебели Цевки Ѕид, Исклучителна Детали Третман, Мазна Површина и Светла Боја.Лесен за Чистење : Theniture Подигнете го Покренува Theniture, се Зголемува Висината на Theniture, Го Прави Полесно да се Чисти со што се Проширува Просторот за Складирање.Карактеристики на производот : Стабилна по Вредноста, Тоа Може да Се Прилагоди нагоре за да 15 Mm во Оригинална Височина, Го Користите за да ги Подови од Оштетување или Како Дополнителна Стабилизатор за Лулка на Маса или на Маса.Betterion : Перница на Долната страна, се Лизга Душеци е Тивка, Носат-Отпорни, беше потоа Вашиот Кат Подобро од Оштетување или Како Дополнителна Стабилизатор за Полици или Табели.Широко се Користи : Погоден за Бања Кабинет, Тв Клупата, Фиока Кабинети, Cloakroom, Ноќни Маса, Кабинети, Кафе на Маса Нозе, Салон и Др.Име : Направен од Aluminumniture Нозе, Алуминиум Легура Leg Material : Алуминиум Alloy Color White Size : 8 Cm / 3.1 Во, 10см / 3.9 Во, 12 Cm / 4.7 Во, 15см / 5.9 Во, 20 Cm / 7.8 In Height Прилагодливи : 15 Mm / 0.5 Во Препорачува Поставување Висина : 10мм / 0.3 In Stylish и Stableniture Нозе, на Задебелена Цевка Ѕид е Солидна, Стилски Изглед, Погоден за Сите Видови Ofniture, Добро Примени од страна на Клиентите.Theniture Нозе Се Флексибилни, Високо Еластична и е Погоден за Софи, Кревети, Кафе Маси, Вино Кабинети, Бања Кабинети, Телевизија Кабинети, Итн.Капацитет : 200 Kg Package Листата : 4 Xniture Нозе, Screws Note : за Причините, Прикаже или Снимањето на Технологијата, Тоа Не може да Се Исклучи Дека на Сликата Може да се Разликува Малку, ве Молиме обратете се до Тоа.Поради Прирачник за Мерење, ве Молиме Овозможи 1-2 Cm Грешка.Ако Имате Било какви Прашања За Овој Производ, Можете Да Поставуваат Прашања Директно или Контактирајте не преку е-Маил, Ние Ќе Одговориме на Вашите Прашања, во Рок од 24 Часа.

Вака можеби ќе ви се допадне..