• Свеж
SSYNVSH Челик Коска Половината Hourglass Shapewear Краток Корселе Рака-везени Половината Корселе (Боја : Б, Големина : L код)
zoom_in

SSYNVSH Челик Коска Половината Hourglass Shapewear Краток Корселе Рака-везени Половината Корселе (Боја : Б, Големина

DEN 6228.72

Од стока
check Во продавницата

Принципот на физиката и механиката, на три-димензионални дизајн ефикасно го намалува стомакот.Поддршка на притисок на грб и подигнете градите да се создаде шармантна крива.Лесен и удобно носење затвори-фитинг облека не ќе имаат белег.Најдобар подарок за жените.Ткаенината е кожа-како, мека, и има одличен горниот дел од телото ефект.Принципот на физиката и механиката, на три-димензионални дизајн ефикасно го намалува стомакот.Поддршка на притисок на грб и подигнете градите да се создаде шармантна крива.Лесен и удобно носење затвори-фитинг облека не ќе имаат белег.Најдобар подарок за жените.Ткаенината е кожа-како, мека, и има одличен горниот дел од телото ефект.Пакетот вклучува : 1 PCS1. По добивањето на пакетот, ве молиме означете пакетот и производот внимателно.Ако примен објект е неисправен или има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши ова прашање.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро.2. Секој пат кога главниот производ се продава, остатокот е декорација наместо продажба.3. Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете 1-2 см грешка.Поради светлината, слики помеѓу сликите ќе бидат малку различни помеѓу сликите.

Вака можеби ќе ви се допадне..