• Свеж
DTKJ Ѕид-Монтирани Крпа, од Нерѓосувачки Челик SUS304 Двоен Слој Виткање Мулти Бар Бања Пешкир Рек Кука со 40cm Ѕид Бања Пешкир Носителот Хотел Железнички Полица за Склади
zoom_in

DTKJ Ѕид-Монтирани Крпа, од Нерѓосувачки Челик SUS304 Двоен Слој Виткање Мулти Бар Бања Пешкир Рек Кука со 40cm

DEN 3047.76

Од стока
check Во продавницата

Прстен : Оваа бања пешкир рек усвојува високо квалитетни нерѓосувачки челик SUS304 и додава 18/8 хром / никел состојка за спречување на корозија и ' рѓа, погоден за влажни средини, како што се бањи и кујни.Класичен дизајн : Ова крпа решетката е многу убава, во комбинација со модата елементи, едноставно и безбедно, да се избегне остри облик ти наштети.Површина е мазна, изгледа многу елегантна, погодна за секој стил бања, кујна декорација стил.Трајни, не-деформирани : крпа полици употреба дебели нерѓосувачки челик, цевки, да се направи производи се трајни, не се деформирани, и не се изгубат.Користете повеќе увери.Лесен за инсталација : Ние нудиме сите завртки додатоци и инсталација настава прирачници потребни за инсталација на пакувањето.Ако сеуште се судрите со тешкотии, можете да не контактирате преку е-маил за да се добие инсталација видео.Широко се користи : Модерен дизајн е идеален бања, паркинг (надворешен туш и трансформира бања гардероба, кујната кабинет, перење соба, дневна соба, итн.Производот Категорија : Бања пешкир рек;Материјал : нерѓосувачки челик SUS304;Број на слоеви : Два слоја со кука;Површинска обработка : огледало полирање;Монтажа метод : Holer прилог;Тежина : околу 5 kg;Боја : бела;Зошто да се избере крпа песна?1.Има доволно простор, и крпа песна е стабилна и издржливи, одржување на крпа, но исто така додава модерна смисла на основната линија.2.Модерен дизајн, својот модерен дизајн и функционална естетика донесе совршена декорација во вашата бања.Употребливи висока јачина поддршка.ве молиме имајте во предвид : 1.Ве молиме овозможи мало отстапување на рачни мерни податоци.2.Поради разликата во monitor display, вистинската боја може да се разликуваат малку со слика.3.Содржината на овој производ : Крпа кука * 1.Удар на монтирање на опремата за полнење * 1.

Вака можеби ќе ви се допадне..