• Свеж
Рамо до рамо - Freeze-Сушени Суровини Третира за Кучиња и Мачки | Мала Серија, Ниско ниво на Маснотии, Sustainibly Извори, Жито-Бесплатно, Човечката Оценка, Високо Протеинска,
zoom_in

Рамо до рамо - Freeze-Сушени Суровини Третира за Кучиња и Мачки | Мала Серија, Ниско ниво на Маснотии, Sustainibly

DEN 383.76

Од стока
check Во продавницата

ЕДЕН ПРОТЕИН се ТРЕТИРААТ : 100% Природни Еден Протеин се Третираат направени од 1 едноставен состојка : Пилешко Срце!Овие вкусни третира се направени од локално извори и тоа му треба одговорен однос воскресна, хормон за слободни кокошка (Федералните регулативи забрануваат употреба на хормони во живина).НАПРАВЕНИ СО природна ХРАНА : Направен со целата храна состојки потоа замрзнете-сушени да се заклучи во исхраната, овие се совршени за лекување, обука или и двете!.ПРИРОДЕН ИЗВОР НА TAURINE : Пилешко Срца се природен извор на taurine која поддржува срцева здравје.Тие се исто така неверојатно поддршка за бубрези, слезина, панкреас, функцијата на црниот дроб, и помага да се хранам крв.БЕЗ ВЕШТАЧКИ СОСТОЈКИ : Нема адитиви, вештачки вкусови, бои или екстракти, синтетика, шеќер или сол.НАПРАВЕНИ ВО МАЛИ СЕРИИ : Направени во САД во мали серии од целиот хранливи состојки.Однесувајте се кон вашиот кученце пријателе за вистински деликатес со рамо До Рамо Затоплување Целото Пилешко Срца.Овие замрзнување-сушени, еден протеин куче третира се стокмено како вкусен, нискокалорична обука алатки вкоренети во Источна Храна Терапија принципи и сите природни, цели хранливи состојки.Целото пилешко срца богати во taurine, глукозамин и хондроитин—нежно се готви без било антибиотици, хормони, адитиви, вештачки вкусови, бои или екстракти.Овие висок квалитет, ниска масленост, куче третира се дизајнирани за поддршка на срцето, имунолошки и дигестивниот здравје, па на вашиот кожен пријател може да се задржи живеат својот најдобар живот за долго време да дојде.

Вака можеби ќе ви се допадне..