• Свеж
Црна и Бела Уметност Чанта Пилула Случај Компактен Три Оддел Медицина Таблета Организатор Печати Обичај Пилула Сад за Ташна(Црна и Бела Уметност)
zoom_in

Црна и Бела Уметност Чанта Пилула Случај Компактен Три Оддел Медицина Таблета Организатор Печати Обичај Пилула

DEN 287.76

Од стока
check Во продавницата

Премиум Материјал : Направен Од Висок Квалитет На Метална Конструкција,Има 3 Преграда Пластични Вметнете Со Тесни Шарки Затворач Да Се Задржи Вашата Лековите Безбедно.Може Да Сопствен Круг Таблета Кутија Џеб : Користете Го Вашиот Омилен Модел Може Да Ви Донесе Подобро Расположение Кога Го Користите.Не Само Што Практично Пилула Организатор, Уникатен Подарок За Мажи Или Жени.Мали, Но Практични : Симпатична Круг Големина, Може Да Се Вклопат Во Право Во Дланка На Вашите Раце(2" Во Дијаметар И 0.7" Во Дебелина).Да Ви Обезбеди Лесен И Пренослив Дизајн Да Заземаат Помалку Простор Уште Се Задржи Вашата Лековите Уредно И Дискретно Повеќе Организирани.Лесно Да Се Носат : Совршен За Да Се Стави Тоа Во Вашата Чанта, Патна Торба, Briefcase Или Задниот Џеб На Вашите Фармерки За Дневен Лековите. 3 Внатрешни Dividers Чува Вашите Апчиња Или Витамин Организирани.Испорака Метод : Стандард За Испорака 10-25 Дена, Забрзана Испорака 7-15 Дена, Ако Имате Било Какви Други Прашања, Ве Молиме Да Се Чувствуваат Слободни Да Испратите И-Мејл До Мене, Јас Ќе Одговори Во Рок Од 24 Часа!.Оваа Елегантна Таблета Кутија Е И Стилски И Функционален.Можете Лесно Може Да Се Задржи На Апчиња Организиран И Непроменета Од Страна На Средината(Се Навлажни Или Цедење).Мал Круг Кутија Со Дијаметар Од 2 Инчи, Дебелина Од 0.7 Инчи(2.0x2.0x0.7 Инчи).Може Да Се Стави Тоа Во Вашата Облека Или Панталони, Или Паричникот, Briefcase, Или Патна Торба За Секојдневна Употреба На Лекови На Време.Нашиот Круг Метал Пилула Случаи Може Да Се Сместат Апчиња, Витамин Или Други Мали Предмети, Совршен За Лов, Риболов, Кампување, Авантура, Патување, Отворено Живот-За Заштеда На Енергија И Други Активности На Отворено Или Домаќинство.

Вака можеби ќе ви се допадне..