• Свеж
Fmystery Безжичен Телефон Камера со Далечински Управувач, Безжична Камера Далечински Shutter, Компатибилен со iPhone/Андроид Мобилен Телефон - да се Создаде Неверојатни Фото
zoom_in

Fmystery Безжичен Телефон Камера со Далечински Управувач, Безжична Камера Далечински Shutter, Компатибилен со iPhone/Андроид

DEN 239.28

Од стока
check Во продавницата

[КОРИСНА МАЛКУ GADGET ]Овој Bluetooth далечински го прави тоа возбудливо да се земе selfies, група и стабилна снимки hands-free!Пост неверојатни фотографии и видеа на Snapchat, Instagram, ЗА Facebook или Youtube со помош на овој блендата. [МАЗНА СПАРУВАЊЕ ГАРАНТИРА]Далечинскиот Управувач за Камера Shutter користи Заверена Bluetooth Безжична Технологија за максимална сигурност и брза операција.Тоа може да предизвика вашиот телефон и таблет дури и ако тоа е 30ft (10m) оддалеченост.Вие само треба да го спарите откако и тоа ќе биде автоматски се признаваат на вашиот следната употреба. [ФОТОГРАФИРАЊЕ на СЛИКИ/ВИДЕО ВЕДНАШ ]далечинскиот управувач има две копчиња за преземање на фотографии и видеа.Притиснете на мали копчето за Android и големата копчето за i Phone.Тоа, исто така, има посебна ON/OFF switch. [ЛЕСЕН И УДОБЕН ЗА НОСЕЊЕ ]далечинскиот е лесно да се продавница.Можете да го донесе тоа никаде!Само се лизга во вашиот џеб и го задржи на keychain.Тоа доаѓа со прилагодливи врвка за околу рака за брз пристап кога е во употреба. [ КОМПАТИБИЛЕН СО ШИРОК СПЕКТАР НА УРЕДИ ]далечинскиот парови совршено со телефони и таблети работат на Android 4.2.2 оперативниот СИСТЕМ и да се нагоре / Apple i OS 6.0 и нагоре.Опција да се користи вграден стан или Камера 360 стан.

Вака можеби ќе ви се допадне..