• Свеж
Класичен Thinsulate Ребрести Кабел Поврзана Beanie Шапка - Топло Акрилик Ткаенината Зимска Капа
zoom_in

Класичен Thinsulate Ребрести Кабел Поврзана Beanie Шапка - Топло Акрилик Ткаенината Зимска Капа

DEN 285.36

Од стока
check Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Машина За Миење.Класичен ребрести поврзана beanie капа со marled дизајн кој изгледа одлично на секој!.Двоен слој изградба е одлична за работа, училиште, па дури и скијање во зимските месеци.Создадена од страна на квалитетот на Оригиналниот Thinsulate да се задржи многу топло оваа сезона.Една големина одговара на повеќето до 23 во наоколу., кога лежи рамно шапка мерки : 9.високи страна 9.широк.Достапни за многу кратко време само – го Прави голем дар оваа сезона!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Класичен кабел поврзана beanie направена од страна на оригиналниот Thinsulate.Направени од убаво е поврзана со атрактивна marled гледам има мало истегнување.На тешки изградба на оваа шапка е одлична за зимските месеци.На thinsulate материјал за да се задржи ушите и главата топло.Безвременски стил на оваа едноставна шапка оди со сè и изгледа одлично на секој!Една големина одговара на повеќето до 23 инчи околу главата.Оваа Beanie е дизајниран да се носат блиску до вашата глава со топла и сит се вклопуваат.Шапка мерки 9 инчи висок страна 9 инчи, широк кога лежи рамно.Машина за миење со ладна вода на нежни циклус внатре кон надвор, се постават рамен да се исуши.Достапни за многу кратко време само.Ќе се направи голем дар оваа сезона!.

Вака можеби ќе ви се допадне..