• Свеж
Браун англиски големи Букви Азбука Метал Туш Завеса Куки Прстени Сет од 12 Смола Декоративни Туш Завеса Куки Нерѓосувачки Челик Круг Туш Прстени
zoom_in

Браун англиски големи Букви Азбука Метал Туш Завеса Куки Прстени Сет од 12 Смола Декоративни Туш Завеса Куки Нерѓосувачки

DEN 1228.80

Од стока
check Во продавницата

【100% РЃА ДОКАЗ】Нашите туш завеса куките се направени од чисто трајни смола и не ' рѓосувачки челик, со што за неверојатна издржливост дури и во moistest на условите. 【ПРЕКРАСЕН ДИЗАЈН】Вашата бања е décor ќе се погледне надвор од домот со овие туш завеса куки, додадете убава глетка на секојдневниот живот. 【НЕВЕРОЈАТНА СИЛА】, Без разлика колку се тешки вашиот завеса е, нашата бања туш куки имаат мускулите за да се држат до тоа речиси без никаков напор. 【Широк Применливост】Ќе добиете најдоброто можно одговара, со декоративни туш куки дизајнирани да се приспособат на речиси сите типови на туш завеси. 【ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ】Ние секогаш инсистира на обезбедување на купувачи со добар шопинг искуство.Ако производот има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас.Производ : Туш завеса куки (12pcs)Материјал : не ' Рѓосувачки челик+ Стакло+ Resin Size : Кристално стакло дијаметар : 1.45x1.45in Printed : Еден-двострано печатење,3 D визуелни ефекти.Поле на примена : на Располагање за 0.3"-1.1" дијаметар rod Make вашиот туш завеса куки едноставни и стилски со нашите туш завеса куки (12 вклучени по собата).Површината на секој туш завеса кука е прекрасна смола копчето со 3 D-печатени обрасци, додека кука себе е многу издржлива и челик.Со други зборови, треба да се ужива овие куки за долго време да дојде.Answer : ___________________________ Note : *Рачни мерења може да биде малку непрецизни.*Поради различни monitor settings и осветлување прашања, не може да биде боја на разликите помеѓу вистинската боја и на слика во боја.*Ако примате било какви неисправни производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Вака можеби ќе ви се допадне..