• Свеж
Ztrenot Кармини Складирање Кутија, Голем Капацитет Ѕид-Монтирани Организатор Козметички Складирање Кутија Кармин Носителот Козметички витрини за Спални Бања
zoom_in

Ztrenot Кармини Складирање Кутија, Голем Капацитет Ѕид-Монтирани Организатор Козметички Складирање Кутија Кармин

DEN 465.36

Од стока
check Во продавницата

На кармин складирање кутија ви овозможува да каже збогум на нередот и 12 слотови може лесно да се запази 12 кармини.Постојат 3 нивоа на простор за складирање со свои класификација за чување на различни козметика и производи за нега на кожата.На кармин складирање кутија е уникатна фиока дизајн, изработка на накит, на лицето маски, шминка смена влошки, итн.повеќе приватни и полесно да се складира.Тркалезна метална рачка турка и влече непречено и е лесен за користење.По прашина поклопецот е затворен, на кармин складирање кутија се претвора во мобилниот телефон на носителот, што ќе ви овозможи да се види ТВ лесно, додека ставање на шминка.На кармин складирање кутија може да биде ѕид-монтирани складирање, која го ослободува десктоп притисок и заштедува простор.Лепило не остава траги, има силна адхезија и не падне.На кармин складирање кутија има покренато clamshell дизајн, flicks на зглобовите, се одвива во удобен зафат агол, и лесно може да се одржи во 45°, без ограничување. 1. Кажете збогум на нередот, со 12 слотови за лесно складирање на 12 кармини.Вкупно 3 нивоа на простор за складирање, со свои асортиман, за широк спектар на козметика и нега на кожата производи.2. Уникатен фиока дизајн за поголема приватност и лесно складирање на накит, се соочуваат со маски, make-up remover влошки и повеќе.На заоблени метални рачки се мазни за да помогнам и да се повлече и лесен за употреба.3. Со прашина маска затворени организаторот се преобразува во мобилниот телефон на носителот, што го прави лесно да се израмни на ТВ во вашата шминка одмор.4. Ѕид-монтирани складирање, да се зачува простор од страна на ослободување на притисокот на десктоп, со лепило поддршка за не-означување на ѕидот, силна адхезија и не падне.5. Поставените размавта дизајн се одвива во една удобно држење агол со потчукнете на рачниот зглоб и е лесно да се одржи на 45°, без ограничување.Известување : *Крај на боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина ефект*ве Молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на прирачник measurement Description : Големина : 17*11*15.5cm1 компјутери x Кармини Складирање Кутија.

Вака можеби ќе ви се допадне..