• Свеж
Жолта слатко здраво овошје здрава храна симпатична среќна насмевка Елени полигон уметност дизајн графички животинско апстракт Кружни Забавува Waterpoor Количка за Пе
zoom_in

Жолта слатко здраво овошје здрава храна симпатична среќна насмевка Елени полигон уметност дизајн графички животинско

DEN 1000.80

Од стока
check Во продавницата

Материјал опис : водоотпорен Оксфорд ткаенина.Додаток структура : single-layer ткаенина, две рачки на двете страни, комфорни и издржливи, торба устата има ЈП за поддршка на лента, која може да стојат подобро.Применливи сцена : многу погодна за кујна, дневна соба, купатило, плакар, игра соба и автомобил.Може да се сместат облека, играчки, книги, итн.Перење инструкции : Тоа е препорачливо да се мијат со ладна вода, не кајгана, така што тоа може да биде трајно.Посебна забелешка : Оваа големина на податоци е нормална последица на различни мерни методи, како и грешка е во 1-3cm.Оксфорд ткаенина ткаенина, силни и издржливи, можат да стојат добро, водоотпорен, може да се задржи внатрешни работи чиста и сува, многу погодна за кујна, дневна соба, купатило, плакар, игра соба и автомобил.

Вака можеби ќе ви се допадне..