• Свеж
Cavanu Куче по Скалите Водоотпорен Слој Не се Лизга на Дното Скала за Кучиња Руно Скала за Куче, Куче Перење Сунѓерот Скала Пет Чекори
zoom_in

Cavanu Куче по Скалите Водоотпорен Слој Не се Лизга на Дното Скала за Кучиња Руно Скала за Куче, Куче Перење Сунѓерот

DEN 8277.84

Од стока
check Во продавницата

Убава и практична,со водоотпорен слој,издржлив и не се деформира.Памучна крпа, висока густина сунѓер, водоотпорен слој, не се лизга на дното.Им овозможува на вашето домашно милениче да се дојде до нивните омилени места, без потреба за помош - Идеален за помали куче раси & постарите кучиња кои можат да се борат за да скокаат нагоре - од Суштинско значење за домашни миленици со артритис или хип/заеднички проблеми.Оваа понуда е за поставување на нови, силни уште лесни милениче по скалите.Може да се користи или во дом за да се овозможи пристап до троседот или креветот, или во автомобил за патување.Лесно да се постави и да се свитка настрана, здрав дизајн сепак компактен и лесен.Ние сме професионални Милениче по скалите тим.Со одличен квалитет, прифатлива цена и совршен по-продажба на услуги, ние сме комплетен производ серија.Брендови се многу популарни дома и во странство.Ние ќе се придржуваат до начело на квалитетот на прво место и углед, прво, што се рефлектира во нашиот тим пристап за да ги постигнеме нашите цели и во секој производи и услуги кои ги нудиме на нашите клиенти.Име на производ:Скала За Puppies Да Стигнат до Sofapet Stairstriple Куче Ladder Color:Бела,Grey SIze:три-слој 65*40*30cm Weight:1.6 kg Materials:Памучна крпа, висока густина сунѓер, водоотпорен слој, не се лизга bottomproduct својства:Убава и практична,со водоотпорен слој,издржлив и не се деформира.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

Вака можеби ќе ви се допадне..