• Свеж
X-DREE 10pcs пат М5.5 x 100mm Flanged Хексадецимален за Миење Главата Авто-Дупчење Onda Завртки Бронза на Ѕвонење(10 piezas пат М5.5 x 100 mm един brida хексагонална cabeza де arandela autoperforante Onda Завр
zoom_in

X-DREE 10pcs пат М5.5 x 100mm Flanged Хексадецимален за Миење Главата Авто-Дупчење Onda Завртки Бронза на Ѕвонење(10

DEN 291.84

Од стока
check Во продавницата

Име на производ : Само за Дупчење Завртки; Пакет Содржина : 10pcs x Авто Дупчење Завртки; Главна Боја : Бронзени на Ѕвонење.Материјал : Метал; Тежина : 106g.Глава Стил : Хексадецимален За Миење Главата; Конец Големина : Пат М5.5 x 52mm / 0.21" x 2"(D*L), M5.5 x 10мм / / 0.21" x 0.4"(D*L).Миење Главата Кол : 11.5 mm / 0.45"; Должина на Вратило(Вклучуваат Совет) : 100mm / 4"(iámetro де ла cabeza де ла lavadora : 11.5 mm / 0.45 "; Longitud del eje (incluya punta la) : 100 mm / 4 ".Вкупна Должина : 103mm / 4"; Хексадецимален Главата Големина : 8mm / 0.3"(Longitud вкупно : 103mm / 4' '; Tamaño де cabeza хексагонална : 8mm / 0.3' '. 10pcs пат М5.5 x 100mm Flanged Хексадецимален за Миење Главата Авто-Дупчење Onda Завртки Бронза Tone Features : Хексадецимален за миење главата само за дупчење завртка со neoprene подлошки.Само-прислушување завртки обезбеди сигурно прицврстување со силна држи сила без потреба да се пред-воена вежба.Конструиран за воена вежба-точка и flute отстрани материјал ефикасно и правилно големина дупка за теми.Опис на Spanish10 piezas пат М5.5 x 100 mm един brida хексагонална cabeza де arandela autoperforante Onda Завртки Бронза Tone Nombre del producto : tornillo autoperforante; Contenido del paquete : 10pcs x tornillo autoperforante; Боја на директорот : Tono де bronce Material : Метал; Peso : 106g Estilo де cabeza : Cabeza де arandela хексагонална; Tamaño rosca de : пат М5.5 x 52mm / 0.21' 'x 2' '(D * L), M5.5 x 10мм / / 0.21' 'x 0.4' '(D * L)iámetro де ла cabeza де ла lavadora : 11.5 mm / 0.45 "; Longitud del eje (incluya punta la) : 100 mm / 4 "Longitud вкупно : 103mm / 4' '; Tamaño де cabeza хексагонална : 8mm / 0.3' '.

Вака можеби ќе ви се допадне..