• Свеж
Scicalife Цртан филм Бебе Облека Dividers, Бебе Плакарот Divider, Расадник Плакарот Организаторот, во Плакарот Divider Деца Облека Divider, Dividers со Димензии Новородено до 18 - 24 Месеци (
zoom_in

Scicalife Цртан филм Бебе Облека Dividers, Бебе Плакарот Divider, Расадник Плакарот Организаторот, во Плакарот

DEN 772.80

Од стока
check Во продавницата

[8 - наместете] : новороденче, 0 - 2 месеци, 2 - 4 месеци, 4 - 6 месеци, 6 - 9 месеци, 9 - 12 месеци, 12 - 16 месеци, 16 - 19 Месец, 19 - 24 месеци. [Висок Квалитет] : На закачалка партиции на бебе облека се направени од високо - квалитетни пластични материјали, а на површината е мазна и брус - слободна, која може да се користи за долго време без гребење на облека. [Корисни] : Ние знаеме дека животот на новородените бебиња ќе стане бурните, и бебето гардероба организатор помага случаен облека за да бидат подредени и убаво.Заштедите драгоцено време и енергија. [Добар помошник] : бебето крпа складирање кутија е за организирање на бебе облека, водење на вашата соба чисти, а исто така и добра декорација за вашиот дом. [Симпатична дизајн] : Расадник Плакарот Големина Dividers е симпатична животно налепница дизајн, секоја divider е различно животно, многу симпатична.Опис Уште се загрижени во врска со изборот на облека и don' t know големината?Овој производ може ефикасно да се спаси сортирање време на службеник и е удобен за корисникот' s за избор.На концизен и јасен дизајн им овозможува на луѓето да брзо наоѓање на големината што тие сакаат.Карактеристики - Боја : Избрани Боја - Материјал : Пластика - Големина : 16. 60 X9. 90 X0. 20cm, 6. 52 X3. 89 X0. 08inch- [8 - наместете] : новороденче, 0 - 2 месеци, 2 - 4 месеци, 4 - 6 месеци, 6 - 9 месеци, 9 - 12 месеци, 12 - 16 месеци, 16 - 19 Месец, 19 - 24 месеци- [Висок Квалитет] : На закачалка партиции на бебе облека се направени од високо - квалитетни пластични материјали, а на површината е мазна и брус - слободна, која може да се користи за долго време без гребење на облека.- [Корисни] : Ние знаеме дека животот на новородените бебиња ќе стане бурните, и бебето гардероба организатор помага случаен облека за да бидат подредени и убаво.Заштедите драгоцено време и енергија.- [Добар помошник] : бебето крпа складирање кутија е за организирање на бебе облека, водење на вашата соба чисти, а исто така и добра декорација за вашиот дом.- [Симпатична дизајн] : Расадник Плакарот Големина Dividers е симпатична животно налепница дизајн, секоја divider е различно животно, многу симпатична Пакет, Вклучувајќи ги и 8 x size dividers.

Вака можеби ќе ви се допадне..