• Свеж
Жаба И Фламинго Ручек Кутија Изолација И Ладна Кожа Оброк Пакет Вечера Tote Торба Сад За Пешачење Риболов Кампување
zoom_in

Жаба И Фламинго Ручек Кутија Изолација И Ладна Кожа Оброк Пакет Вечера Tote Торба Сад За Пешачење Риболов Кампување

DEN 369.60

Од стока
check Во продавницата

Оваа tote ручек торба е направен на СТП кожа, со внатрешни изолирани материјал, кој може да се задржи топло и ладно.Преносни и лесен оброк tote чантата со рачка, од страна на мрежа џеб,дизајниран за вашето патување.Со нашите преносни ручек торба, можете да ги зачувувате сендвичи, салати, кафе и овошје во торба.Ви овозможува лесно да носат повеќе храна и да се подобри вашата секојдневна работа и живот.Овој пренослив оброк торба има волумен од 10.6"×3.5"×8.3".Тоа може лесно да ги зачувате вашите ручек кутија, шише за вода и разни видови на храна што сакате да ги понесете со вас.На чадор може да биде ставен во страничниот џеб.Погоден за работа, патување, кампување, работа на Терен, риболов, фитнес соба, итн., може да се користи во различни прилики.На ручек чанти се едноставни, практични и издржливи, и имаат голем број на персоналните шема дизајни.Тие се погодни за вас со различни личности.Тие се многу погодни како подароци за семејството и пријателите.На ручек торба со топлина зачувување и ладна презервација, голем капацитет, силна рачен, нечистотија-отпорни и лесно да се избрише, е одличен избор во вашиот секојдневен живот.Рака мие.Ние се обидуваме да ги задоволи потребите на секој гостин, ако наидат на проблеми купување на нашите ручек торба, ве молиме контактирајте не директно.

Вака можеби ќе ви се допадне..