• Свеж
Про Elec 14 Висока Брзина Кат Фан, Црна,PEL01938
zoom_in

Про Elec 14 Висока Брзина Кат Фан, Црна,PEL01938

DEN 1164.24

Од стока
check Во продавницата

Бесплатни стои кат фан со висока брзина излез.Издржливи метална конструкција со хром финиш. 3 Брзина на работа.Главата е прилагодлив преку 130°.Задржи кул во секоја спална соба, дневна соба, канцеларија или други затворени простори во вашиот дом.Создава одлично циркулацијата на воздух со користење на 14-инчен затворен ножот.

Вака можеби ќе ви се допадне..