• Свеж
DYNWAVE Помине Уметност за Чување Јасно со Прегради Две Нивоа Сад Организатор Кутија за Домаќинство Алатка, Ноктите Вежба, Rhinestones, Монистра Накит Семе - Пинк
zoom_in

DYNWAVE Помине Уметност за Чување Јасно со Прегради Две Нивоа Сад Организатор Кутија за Домаќинство Алатка, Ноктите

DEN 311.76

Од стока
check Во продавницата

Примена : Одлична за уметност и занает, материјали, алатки, лекови, шиење колекции, козметика или риболов резерви.Со голем Капацитет Стратификација : мулти-функционални засилен внатрешна поделба, цврста и сигурна употреба, со голем капацитет.Тока Дизајн : Издржлив, лесен за да го отворите и лесно да се преземе.Јасно и Удобен : Чување на кутии со рачки е пренослив, мрежа може да ги задржи вашите потреби во ред.Мултифункционален Складирање Box : Ова складирање кутија е свитлива, со капак и прегради.Опис : - Мултифункционален Складирање Box : Ова складирање кутија е свитлива, со капак и прегради. - Тока Дизајн : Издржлив, лесен за да го отворите и лесно да се преземе. - Голем Капацитет Стратификација : мулти-функционални засилен внатрешна поделба, цврста и сигурна употреба, со голем капацитет. - Јасно и Удобен : Чување на кутии со рачки е пренослив, мрежа може да ги задржи вашите потреби во ред. - Апликација : Одлична за уметност и занает, материјали, алатки, лекови, шиење колекции, козметика или риболов резерви.Спецификација : - Материјал : ПП Plastic Size Табела : Големина : 21.7x12.7x12.3cm/8.54x5.00x4.84inch Grid : 21x11.9x5.8cm/8.27x4.69x2.28inch Package Вклучува : 1 Парче Складирање Box Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

- Material:
PP Plastic
Size Chart:
Size:
21.7x12.7x12.3cm/8.54x5.00x4.84inch
Grid:
21x11.9x5.8cm/8.27x4.69x2.28inch
Package Includes:
1 Piece Storage Box :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :

Вака можеби ќе ви се допадне..