• Свеж
Prettyia Птица Џвакање Играчка, Птичји Кафез Виси Замав, Кинење Играчка, Залак Играчки, Папагалот Залак Играчки, Голема Птица Папагал Играчки за Budgie Милениче Материјал?
zoom_in

Prettyia Птица Џвакање Играчка, Птичји Кафез Виси Замав, Кинење Играчка, Залак Играчки, Папагалот Залак Играчки,

DEN 2308.80

Од стока
check Во продавницата

Хартија Материјал - птица играчки е направен од Хартија, кои се повеќе се чувствува resistand и издржливи.Силен хардвер - Птица Џвакање Играчки се доволно силни за да трае долго време се виси без да се распаѓа и многу отпорни за гризење.Донесе забава на птици - Тоа може лесно да се привлечат папагали внимание за кратко време и тие ќе играат со овие играчки за долго време секојдневно,да ги задржи вашите папагали зафатен, помалку деструктивни и треба повеќе да се забавуваат часа.Обука Играчки - да ги Обезбеди потребните физички вежби за да се задржи smart пердувести миленици здрави.Тоа може да го користите за долго време.Совршен за Финч, Budgie, Parakeets, Cockatiels, Conures и Љубов Птици, обезбедува вашиот птица добар возвишено место да се џвака и да се искачи.Опис : - Хартија Материјал - птица играчки е направен од Хартија, кои се повеќе се чувствува resistand и издржливи. - Тоа може да го користите за долго време.Совршен за Финч, Budgie, Parakeets, Cockatiels, Conures и Љубов Птици, обезбедува вашиот птица добар возвишено место да се џвака и да се искачи. - Силен хардвер - Птица Џвакање Играчки се доволно силни за да трае долго време се виси без да се распаѓа и многу отпорни за гризење. - Обука Играчки - да ги Обезбеди потребните физички вежби за да се задржи smart пердувести миленици здрави. - Се донесе забава на птици - Тоа може лесно да се привлечат папагали' внимание за кратко време и тие ќе играат со овие играчки за долго време секојдневно,да ги задржи вашите папагали зафатен, помалку деструктивни и треба повеќе да се забавуваат часа.Спецификација : - Материјал : Paper Size Табела : Dxšxv : 16x20x6cm/6.30x7.87x2.36inch Package Вклучува : 5 Парчиња Птица Џвакање Toys Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!Ние во голема мера го цениме за изборот нашата продавница.Ве молиме да ги проверите деталите на нашите производи во описот внимателно пред да купите.Ви благодариме!.

- Material:
Paper
Size Chart:
LxWxH:
16x20x6cm/6.30x7.87x2.36inch
Package Includes:
5 Pieces Bird Chewing Toys :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :
We greatly appreciate you for choosing our shop. Please check the details of our products in the description carefully before your purchase. Thanks! :

Вака можеби ќе ви се допадне..