• Свеж
LTS LTB759 Бела Pendant Монтажа Заградата за Надворешна Fisheye Камери
zoom_in

LTS LTB759 Бела Pendant Монтажа Заградата за Надворешна Fisheye Камери

DEN 2280.00

Од стока
check Во продавницата

Pendant планината погодна за отворен fisheye камери.Компатибилен со; CMIP7562 F-E, CMIP75122 F-SE.Алуминиум Легура.LTB759 е LTS Бела Pendant Монтажа Заградата специјално дизајнирани за да бидат компатибилни со Отворено Fisheye Камери и CMIP7562 F-E, CMIP75122 F-SE серија.Тоа најчесто се направени од Алуминиум.

Вака можеби ќе ви се допадне..