• Свеж
Прецизност M5520 Intel Core i7-7820HQ X4 2.9 GHz 16GB 512GB SSD 15.6 Win10, Сребро.
zoom_in

Прецизност M5520 Intel Core i7-7820HQ X4 2.9 GHz 16GB 512GB SSD 15.6 Win10, Сребро.

DEN 400.80

Од стока
check Во продавницата

Intel Core i7-7820 HQ 2.9 GHz; 512 GB SSD; 16 GB DDR4. 15.6" LED дисплеј; 1920 x 1080; Nvidia Quadro M1200 Графика. 802.11 AC; Bluetooth 4.1; Microsoft Windows 10 Професионални.Позадинско Осветлување Тастатурата; Нема Оптички Диск; 8 Часа Траење На Батеријата.Посветен Nvidia Quadro M1200 Графика (4.0 GB Посветен Видео Меморија).Светот е најтенкиот, најлесниот, најмалите 15" мобилен работна станица.

Вака можеби ќе ви се допадне..