• Свеж
BINGFANG-W 18MP HDMI USB Индустриски Дигитален Видео Микроскоп Камера 120X 180X 300X +144 LED Светла Алатка за Полнење за Телефонот PCB Лемење Поправка (Боја : Стандардна Стапка, Зголему?
zoom_in

BINGFANG-W 18MP HDMI USB Индустриски Дигитален Видео Микроскоп Камера 120X 180X 300X +144 LED Светла Алатка за

DEN 936.00

Од стока
check Во продавницата

Висок Квалитет,Со Висока Резолуција,Јасни Слики. 18.0 ПРАТЕНИК Јапонија CMOS (само за HDMI модел,е 18.0 ПРАТЕНИК).Кодирај : H. 264 (Висок Профил).Ние сме специјалист продавница.Ние нудиме најпознатите професионални продавница услуга.Ако ви треба нешто, можете да контактирате со нас.Ние се обезбеди најдобра услуга.Имаат добар шопинг искуство.Ние сме специјалист продавница.Ние нудиме најпознатите професионални продавница услуга.Ако ви треба нешто, можете да контактирате со нас.Ние се обезбеди најдобра услуга.Имаат добар шопинг искуство.ТФ-Картичка Видео Recorder720 P 1280*[email protected] FPS видео recorder Photo Модел /Видео Model Industry Cmos Камера.Тоа може да се Покаже живеат сликата директно на било HDMI монитор ,Проектор или ТВ.Тоа се изгради во дигитална crosshairs и боја контрола, додадете линија на слики,замрзнување ,Огледало, да Ротирате, Негативни,Спореди function Supply USB, 18 MP HDMI HD видео,Две излез ports Specification : Модел : Камера со HDMI USB2.0 две output Sensor : 18.0 пратеник,1/2.3 inch Image формат : jpg Image резолуција : : 2592 *1944 година (за ТФ-Картичка,5.0 ПРАТЕНИК ),1280 *720 (за USB)Видео формат : AVIVideo резолуција : 1280 *720 @60 FPSEncode : H. 264 (Висок Профил)Баланс на Белата боја : Auto Light : Auto Color : Color Negative : Support Morror : Лево/десно, Горе/Down Freeze : Support OSD : англиски/Кинески/multilingual Line : различна боја,4 хоризонтална линија, 4 вертикална линија,секое positions C-ПЛАНИНАТА Леќа : Работни растојание : 95mm Zoom c-планината Lens0.5 X C-планината adapter Zoom на ликвидност : 6.5 : 1 Objective Зголемување на Моќта на 0.7-4.5 X(околу 10-180 X/300 X на екранот)Големина : 180mm(L) * 50mm(ДИА)Функција : 144 светла бела LED bulbs100,000 часа на life Intense и се фокусираше сенка-слободен illumination The осветленоста на 0-100% Прилагодлива,висока brightness Variable интензитет control Power влез : 100-240 V, 50-60 HZSuit за кол на леќа : 30мм-63mm Packing вклучувајќи : 1 x Camera1 x Напојување(ЕУ/AU)1 x120 X/180 X/300 X Зум C-планината Lens1 x Камера Голема Stand1 x 144 LED Прстен Light1 x Бум Stand About Превозот : Ако за пратката под 2 KG, ние ќе го организира пратка со Aliexprese Стандард Превозот,или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,или e Packet, која е препорачана логистика на .На следење на информации w.

Model:
Camera with HDMI USB2.0 two output
Sensor:
18.0mp,1/2.3 inch
Image format:
jpg
Image resolution:
2592 *1944 (for TF Card,5.0MP ),1280 *720 (for USB)
Video format:
AVI
Video resolution:
1280 *720 @60FPS
Encode:
H.264 (High Profile)
White Balance:
Auto
Light:
Auto
Color:
Color
Negative:
Support
Morror:
Left/right, Up/Down
Freeze:
Support
OSD:
English/Chinese/multilingual
Line:
different color,4 horizontal line, 4 vertical line,any positions
C-MOUNT Lens:
Working distance:
95mm
Zoom c-mount Lens :
0.5X C-mount adapter :
Zoom ratios:
6.5
Objective Magnification Power by 0.7-4.5X(about 10-180X/300X on the display) :
Size:
180mm(L) * 50mm(DIA)
Feature:
144 bright white LED bulbs :
100,000 hours of life :
Intense and focused shadow-free illumination :
The brightness of 0-100%Adjustable,high brightness :
Variable intensity control :
Power input:
100-240V, 50-60HZ
Suit for the dia of the lens:
30mm-63mm
Packing including:
1 x Camera :
1 x Power supply(EU/AU) :
1 x120X/180X/300X Zoom C-mount Lens :
1 x Camera Big Stand :
1 x 144 LED Ring Light :
1 x Boom Stand :
About the Shipping:
If for parcel under 2KG, we will arrange shipment by Aliexprese Standard Shipping,or China Post Registered Air Mail,or ePacket, which is the recommended logistics of . The tracking information w :

Вака можеби ќе ви се допадне..