• Свеж
Сакам да го Цитирам Знак Перење Кошница, Расклопна Перење Забавува Големи Складирање Кошница Складирање Играчка Организатор Валкана Облека Складирање Бин со Рачк
zoom_in

Сакам да го Цитирам Знак Перење Кошница, Расклопна Перење Забавува Големи Складирање Кошница Складирање Играчка

DEN 1927.20

Од стока
check Во продавницата

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Перење забавува големина е 16 x 20.8 инч.Располага со пространа простор да се одржи familys една недела промена на облека, облека, направи собата чиста и уредна.Валкана облека забавува донесе голема погодност во животот, го користите да се организираат и продавница за играчки, препарирани животни, ќебиња, списанија, крпи и повеќе.РАЗНОВРСНА УПОТРЕБА : Расклопна перење кошница користи дигитална технологија на печатење и шарени дезени, додадете боја во вашата соба.Тоа исто така може да се користи како деца перење кошница, облека складирање, бебе забавува, расадник забавува, играчка кошница, домашен текстил за складирање, играчка складирање, облека забавува, бебе производ за складирање и домашно милениче производ за складирање.ЛЕСЕН и ЛЕСНО ДА се НОСАТ : Материјал на перење бин е полиестер, трајни, слободни избледи и лесен.Мали перење кошница има две здрав кожа рачки, направете го тоа лесно да се носат и лифт.Дури и со една рака, можете лесно да транспорт полна кошница за спалната соба или перење соба.РАСКЛОПНА ДИЗАЈН : На перење кошница со рачки може да биде укината за лесни за складирање.Кога не е во употреба, тоа лесно може да се здипли и се става во кабинетот, за да се зачува простор.Совршен за спалната соба, playroom, колеџ домови, campers, станови, апартмани, хотелот употреба, бебе градинки и нови простории.ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ : Ние бидете сигурни дека ние мора да ви понуди висок квалитет на производите.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори на вашата e-mail во рок од 24 часа.PECIFICATIONMaterial : Polyester Size : 16 x 20.8 во / 40.6 x 52.8 cm Color : Colorful Package : 1 x Круг Перење Basket FEATURESTall перење кошница е направен од направени од полиестер ткаенини.Ќе се застане на свои уредно, НЕ остане 'мека' во потрага ако тоа не е преполна полн со нешта, тие се одржи на нивната форма совршено.Чување на кутии се виткање за лесни за складирање.Пати до кантите и да се носи на складирање бин сад каде сакате, како во вашиот камион, автомобил, плакар или студентска соба.Секој складирање садот има две кожа рачки, овие здрав дебели рачки се дизајнирани да ви дадат оптимални тензија и удобност при превоз овие неверојатни чување на кутии.OCCASIONBasket за облека соба е клучно за девојки, момчиња, и мажите, и жените.Тоа е многу погоден за организирање кујна, дневна соба, купатило, плакар, игра соба и автомобил, универзитет дом, camper, апартман, hotel употреба, бебе бебе соба и алатка соба.Ткаенини за складирање кошеви се корисни за облека складирање, бања материјали за складирање, домашен текстил за складирање, деца¡s играчка складирање, пет играчка складирање, бебе, материјали за складирање, playroom essentials складирање, dorm соба за складирање организација, килим кошница итн.Одличен декоративен простор за момчиња или девојки соба.Вашиот малку ќе сакаат да се стави настрана сите свои играчки, книги, облека и повеќе во оваа пространа и симпатична складирање кошница, и никогаш не се направи простор во хаос, да заштедат време и удобен.Стилски дизајн, со модерен и стилски дизајн, нашиот тим, кеси се комбинираат и двете на декоративни и практични форми.ГОЛЕМА GIFTSIt е добар подарок за вашите пријатели, семејство и љубители на Божиќ, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Роденден, на Вљубените¡s, Мајка¡s Ден.

Вака можеби ќе ви се допадне..