• Свеж
ERINGOGO 10 Компјутери Акрилик Earring Студ Екранот Носителот Накит Show Display Рек Стои Организаторот за Дома Салон Табела
zoom_in

ERINGOGO 10 Компјутери Акрилик Earring Студ Екранот Носителот Накит Show Display Рек Стои Организаторот за Дома

DEN 316.56

Од стока
check Во продавницата

направена од акрилик материјал со трајни текстура и може да ви послужи за долго време.специјално дизајнирани за earring чување и разумно структура, така што може да се користат со доверба.Тоа може да ви помогне да ги чува сите видови на обетки, така што ќе имаат повеќе уредна и чиста tabletop.Лесен за употреба, со добра стабилност, можете лесно може да ја заврши складирање работа.погодно за да го најдете вашиот омилен обетки и има добар приказ ефект.Опис на Овој производ е earring складирање заграда, направена од акрилик материјал, безбедно, нежен и практични, кои можат да ви помогнат да ги зачувате вашите разни обетки и studs.Со разумен дизајн и едноставна апликација, тоа може да обезбеди погодности за вашата меморија.Одлична процес го прави имаат добра стабилност и може да игра добар декоративни улога.Карактеристики - Боја : Избрани Боја - Материјал : Акрилик - Size : За 3. 50 X3. 50 X3. 50cm/ 1. 38 X1. 38 X1. 38inch - Тоа може да ви помогне да ги чува сите видови на обетки, така што ќе имаат повеќе уредна и чиста tabletop.- погодно за да го најдете вашиот омилен обетки и има добар приказ ефект.- направена од акрилик материјал со трајни текстура и може да ви послужи за долго време.- Лесен за употреба, со добра стабилност, можете лесно може да ја заврши складирање работа.- специјално дизајнирани за earring чување и разумно структура, така што може да се користат со доверба.- Боја : Избрани Боја.- Големина : 3. 5x3. 5 cm.Пакет Вклучувајќи 10 x Обетки екранот стои.

Вака можеби ќе ви се допадне..