• Свеж
Руралните Приказ на Полноќ Случај за iPad 9-та Генерација (2021) - Лесен Случај за iPad 10.2 Инчен 9/8/7 Генерација (2021/2020/2019)
zoom_in

Руралните Приказ на Полноќ Случај за iPad 9-та Генерација (2021) - Лесен Случај за iPad 10.2 Инчен 9/8/7 Генерација

DEN 515.76

Од стока
check Во продавницата

СОВРШЕН КОМПАТИБИЛНОСТ - Сопствени дизајниран за Најновите Објавени 2021 9-та Генерација на i Pad 10.2 инчен Таблет, 2020 8 Генерација(Модели : A2270, A2428, A2429, A2430) и 2019 7 Генерација(Модели : A2197 & A2198 & A2200).ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ - Премија СТП кожа со нежен-текстура за да се спречи гребнатини, нуди мек, флексибилен TPU задниот поклопец сите околу кој ги штити од оштетување.Заштитен материјал се чувствува удобно и дава дополнителна издржливост.СТАБИЛНА СТОЈАТ & ПРИЛАГОДЛИВИ АГОЛ - Виткање флип школка двојки како потпирач ви овозможува да ја прилагодите на повеќе хоризонтални стојат агли безбедно.Текстура, против пролизгување внатрешни работи покривачки додава дополнителна стабилност.Удобен стои позиции за работа, пишување или гледање на видеа.МОДЕН КОМПАКТЕН И ПРЕНОСЛИВ СОВРШЕН ЗА НА И да си ОДАТ - Тенок, лесен дизајн додава само 1mm работ дебелина, одржува елегантен изглед како и минималните големо.Исклучителна текстура покрие со креативни HD печатење шема направи вашиот таблет изгледа како скапоцен парче на уметноста, стилски и убав подарок за вас, пријателите, семејството.АВТО РАЗБУДИ/SLEEP & ПРЕЦИЗНИ CUTOUTS - Магнетни smart cover поддржува брз одговор авто sleep/wake функција (продолжување на животниот век на батеријата).Висока Прецизност Cutouts се обезбеди целосен пристап до сите функции (камери, звучници, пристаништа и копчиња). ✦Воведување на Заштитни Случај за i Pad 10.2 Инчен Случај (2020/2019) 8/7 Генерација со Симпатична Деликатна Обрасци : ✔Компатибилен со : i Pad 8 Генерација 2020 Модел (A2270 A2428 A2429 A2430) i Pad 7 Генерација 2019 Модел (A2197 A2198 A2200) ✔Целосна Заштита : Деликатна-текстура СТП (синтетички) кожа ентериер во комбинација со мек, флексибилен TPU задниот поклопец остави без отпечаток ниту нула, да ги обезбеди Сите околу заштита за вашите вредни уред. ✔Сит се Вклопуваат и Преносни на Корица : Изработени од лесен и заштитен материјал, само 1mm работ дебелина одржува совршена форма.Ултра тенок одговара заштитни случај, не гломазна на вашата рака, но тоа не чувајте заштита на вашиот таблет и да ви даде одлични зафат. ✔Атрактивен И Модерен Модел : Напредна Технологија на Печатење за долготрајна и отпорно на гребење, High-definition стилски модел се облекуваат вашиот таблет и да се направи повеќе привлечна. ✔Висока Прецизност Cutouts : Прилагодено-облик со прецизна cutouts за форма се вклопуваат и брз пристап до сите функции (Камери, Звучници, Пристаништа и Копчиња). ✔Гледање & Пишување Застане на Владата : Со анти-лизга текстура микрофибер обвивка материјал, да се дозволи да се постави таблета случај на повеќе хоризонтални стојат агли, уживаат удобно искуство гледање / внесување во секое време секаде. ✔Авто Разбуди / Сон : Со Авто Разбуди / Спиење функција, лесен и удобен за употреба и многу powersaving. ✦Клиент Пријателски Услугата : Доколку постои било прашање во текот на користење, ве молиме кликнете на "Контактирајте со продавачот" да контактирате со нас, ние ќе ви понудиме брзи одговори.

Вака можеби ќе ви се допадне..