• Свеж
WYKDL Скриени шпион Камера HD 1080P Акција Камера,Мини Водоотпорен Камера со Вграден-во Силен Магнет, Движење Откривање/Ноќ Визија (Големина : 32G)
zoom_in

WYKDL Скриени шпион Камера HD 1080P Акција Камера,Мини Водоотпорен Камера со Вграден-во Силен Магнет, Движење Откривање/Ноќ

DEN 2160.00

Од стока
check Во продавницата

▶【Инфраред ноќ визија】:Вграден 6 инфрацрвено светло, не се плаши од невидливост, без оглед на ден или ноќ, преземање на слики/видеа е подеднакво добро.Може да ги видите следење и репродукција на видео во реално време. ▶【Вода-доказ】:На водоотпорен случај ви овозможува да се фотографира со возбудливи спортови на вода, со водоотпорен длабочина од 30 метри. ▶【Јамка снимање】:нема потреба да ја избришете претходната видео, правење на вашиот камерата за да снимате видео повеќе и повеќе се заврши. ▶【Долго-траен батеријата】:Изградена-во 300m Ah литиум-јонска батерија, работното време до 240 минути. ▶【По-продажбата на грижете се-слободен】:Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Производ Description Specification : ▶Тип на Производ : Камера▶Боја : црна▶Филм сооднос : 16 : 9▶формат на Слика : JPG▶Батерија тип : Литиум батерија▶капацитетот на Батеријата : 300m Ah▶Работно време : 240 минути на континуирано снимање▶Складирање поддршка : до 32 G ТФ-картичка▶тип Интерфејс : USB▶Производ големина : 42 x 30 х 21 mm▶Материјал на тело : ABS+цинк легура▶Добредојдовте во мојата продавница, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат, ве молиме пратете ми било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

▶Product Type:
Camera
▶Color:
black
▶Film ratio:
16
▶Picture format:
JPG
▶Battery type:
Lithium battery
▶Battery capacity:
300mAh
▶Working time:
240 minutes of continuous recording
▶Storage support:
up to 32G TF card
▶Interface type:
USB
▶Product size:
42 x 30 x 21 mm
▶Material of body:
ABS+zinc alloy
▶Welcome to my store, we will be happy to help you, please send me any questions, we will reply you within 24 hours :

Вака можеби ќе ви се допадне..