• Свеж
Корпата за ѓубре со Притиснете го Капакот да се Отстрани Внатрешната Ѓубре Може да Нордиските Стил Мали Тесни Простори Wastebasket за Кујна, Дневна Соба,Спална соба,Бања
zoom_in

Корпата за ѓубре со Притиснете го Капакот да се Отстрани Внатрешната Ѓубре Може да Нордиските Стил Мали Тесни Простори

DEN 1151.76

Од стока
check Во продавницата

Големината и стил се направи оваа работа може да е толку многу места низ вашиот дом.Бања корпата за ѓубре е 12.8 x 5.9 X 12.6 инчи(32.5 X 15 X 32 CM) да обезбедува голем капацитет за складирање, има 3.2 Литри дневно дома ѓубре лесно.Совршен за мали простори како што се под биро, или во вашата соба агол.Лесно Care - Ги Чистат со Влажна Крпа;капацитет : 3.2 Литри/12 Литар.Тесниот простор ѓубре може да дава изјава со своите стилски бои и уникатни бои и беше наменета за подобрување на вашиот постоечки украси.Овој отпад кошница прави голема модерниот канцеларија ѓубре може, home office wastebasket, канцеларија за рециклирање на сад и лесно може да послужи како рециклирање корпата за ѓубре.Ѓубре е лесно грижа,мали ѓубре може да се : совршена големина за кои добро се вклопува во бања, спална соба, канцеларии или каде просторот е ограничен.Одлично за кабини, campers, condos, dorm соби,RVs и апартмани!.Пакет се Вклучени : 1 пакет корпата за ѓубре.Корпата за ѓубре големина : 12.8 x 5.9 X 12.6 инчи инчи Ѓубре може да капацитет : 3.2 Литри/12 Литар Изградена на цврсти, трајни,едноставно ги чистат со влажна крпа.Идеален за спални соби,занает соби,купатило,и сите други соба, која бара декоративни отпад.Комбинирање на современите изглед со траен издржливост, ова wastebasket ќе одговараат на секој décor и да се обезбеди оптимална ефикасност на вашата деловна единица!Може да се користи во кујна,дневна соба,спална соба,бања и други места за употреба,разновиден,издржлив,лесен и здравје.Долниот раб не се лизга дизајн,природна убавина.Карактеристики екстра-тешки rim и страни кои стојат до години на секојдневна употреба.

Вака можеби ќе ви се допадне..