• Свеж
Ходникот Грб Кука Нордиските Креативност Цинк Легура Школка Рек Свитлива 45 Степен Вратата Ѕид Дрвени Крпа Закачалка Грб Шапка Кука Ѕид Грб Rack (Боја : Орев)
zoom_in

Ходникот Грб Кука Нордиските Креативност Цинк Легура Школка Рек Свитлива 45 Степен Вратата Ѕид Дрвени Крпа Закачалка

DEN 239.76

Од стока
check Во продавницата

Елегантна завршница изгледа нуди атрактивен, но и практичен складирање решение за вашите секојдневни предмети.Можете да висат палта, фустани, чадори, сезонски стоки и други додатоци да се направи вашиот дом да изгледа уредно и уреден. ★Ѕид или од врата на врата монтажа, може да се најде простор дури и во најмалите ходникот. ★Материјал : Направен од премиум дрво и цинк легура, отпорни на абење, трајни употреба. 100% сосема нов и висок квалитет. ★Големина : 81.3*2.5 cm / 32*1 инч. ★Кога не е во употреба, куки, лесно може да се свитка, простор за заштеда на енергија.Овој грб кука може добро организирајте ги вашите дневни носат облека, капи, чанти, марами и сл.Носи многу простор за складирање на вашиот простор за живеење.Погоден за дневна соба, спална соба, студија, балкон, хотел, влезот, облекување соба, канцеларија, итн.Име на производ : Ѕид виси грб rack Material : цврсто дрво + алуминиумски alloy Size : 81.3*2.5 cm / 32*1 inch Style : Nordic Features : ★Може да се користи како домашна декорација и може да се користи за да се откажам предмети★Добар изглед и practical1. Добредојдовте на нашата продавница, ние секогаш сме подготвени да ви обезбедиме квалитетни производи.2. Во нормални услови, ние ќе брод во рок од 1-3 дена, времето за испорака е 15-20 дена ,ако не можете да примате стока по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.3. Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме.4. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил,ние ќе ви одговориме во најкраток ние ја примите вашата e-mail.Answer : ___________________________ Note : ☆Само продаде ѕидот виси грб рек, не вклучувајќи decoratives.☆Сите наши производи се направени во вид.Поради разликата во стрелаштво светлина и да се прикаже, тоа е нормално за малку боја разлика.☆Поради различни мерење алатки и мерни методи, големината на податоци има од 1 до 3 см грешка е нормално, ве молиме да се разбере ви благодариме.☆Ве молиме проверете ги бојата и големината пред да го купат.☆Ви посакувам среќен живот.

Вака можеби ќе ви се допадне..