• Свеж
DTKJ Ѕид-Монтирани Крпа, од не ' Рѓосувачки Челик Крпа Багажник, 90 Количка за Двојно Крпа Полица, Ѕид-Монтирани Туш Полица Организатор, Бања Плакарот за Кујна Бања-60CM
zoom_in

DTKJ Ѕид-Монтирани Крпа, од не ' Рѓосувачки Челик Крпа Багажник, 90 Количка за Двојно Крпа Полица, Ѕид-Монтирани

DEN 4925.52

Од стока
check Во продавницата

Прстен : Оваа бања пешкир рек усвојува високо квалитетни нерѓосувачки челик SUS304 и додава 18/8 хром / никел состојка за спречување на корозија и ' рѓа, погоден за влажни средини, како што се бањи и кујни.Класичен дизајн : Ова крпа решетката е многу убава, во комбинација со модата елементи, едноставно и безбедно, да се избегне остри облик ти наштети.Површина е мазна, изгледа многу елегантна, погодна за секој стил бања, кујна декорација стил.Трајни, не-деформирани : крпа полици употреба дебели нерѓосувачки челик, цевки, да се направи производи се трајни, не се деформирани, и не се изгубат.Користете повеќе увери.Лесен за инсталација : Ние нудиме сите завртки додатоци и инсталација настава прирачници потребни за инсталација на пакувањето.Ако сеуште се судрите со тешкотии, можете да не контактирате преку е-маил за да се добие инсталација видео.Широко се користи : Модерен дизајн е идеален бања, паркинг (надворешен туш и трансформира бања гардероба, кујната кабинет, перење соба, дневна соба, итн.Производ Details Material : Тешки нерѓосувачки челик, , влага-доказ, анти-корозија, издржливост.Полски хром финиш резултати во светла изглед и сјаен изглед.Сув и хигиенски, вентилирани, сува, чиста, тешко е да се одгледуваат бактерии, е хигиенска.Чистење лесна : Само избрише полица со мека памучна крпа, се отстрани прашина и влага.Едноставни и стилски : Едноставен, стилски, дарежлив домот, погоден за сите декоративни стилови, подобрување на квалитетот на животот.Супер капацитет : Ова крпа железнички можат да се размножуваат тешка работа како што се грбот, облека, пижами и крпи.Да зачувате Простор : Оставете доволно простор за toiletary, чистење материјали, како и облека за да се приспособат на екстра крпи.Бањи, кујна и хотели се достапни во хотел.Пакет се вклучени : 1x крпа rack1x Инсталација Guide1 X додатоци за монтирање.

Вака можеби ќе ви се допадне..