• Свеж
Преносни храна Грејач 1L голем капацитет кој се одвојува од нерѓосувачки челик, електрично загревани ручек кутија е погодна за возрасни загрева ручек кутии во авто?
zoom_in

Преносни храна Грејач 1L голем капацитет кој се одвојува од нерѓосувачки челик, електрично загревани ручек кутија

DEN 717.60

Од стока
check Во продавницата

Автомобилот дома изолација ручек кутија, еден слој од не ' рѓосувачки челик внатре, 15 минути на брзиот греење, 70° автоматско постојана температура, запечатени свежи. 1 L голем капацитет, двојно лагер дизајн, нема вкус.Двојно интерфејс за да го отклучите повеќе сценарија на располагање, дом, канцеларија, автомобил, отворено приклучок може да се користи за греење.Горниот капак е висока температура отпорни храна одделение PC лагер направени од храна одделение 304 од не ' рѓосувачки челик.Дизајн : солидна боја на Производот Категорија : Ручек кутија Боја : гроздобер зелена, цреша, розова, deep blue Број на кутии : еден слој Материјал : Пластични Облик : плоштадот Микробранова : достапни се Применуваат за : возрасни Спецификација : 240 * 110 * 170 мм квалитетот на Производот одделение : Прва класа Топлина чување : Да Стилот : модерна и едноставна Капацитет : 1-2 l.

240 * 110 * 170 mm :
Product quality grade:
First class
Heat preservation:
Yes
Style:
modern and simple
Capacity:
1-2 l

Вака можеби ќе ви се допадне..