• Свеж
Инвестицијата е Хо Хо HODL Јаглен Хедер L
zoom_in

Инвестицијата е Хо Хо HODL Јаглен Хедер L

DEN 1228.80

Од стока
check Во продавницата

Кој знаел дека softest качулка што некогаш ќе сопствени доаѓа со таква кул дизајн.Вие нема да жалам купување на овој Хо Хо Hodl класичен streetwear парче на облека со пригоден торбичка џеб и топло хауба за зиморничав вечери. 100% памук лице 65% прстен-откачи памук, 35% полиестер Пред торбичка џеб Само-ткаенина лепенка на задниот дел на Појавување на рамен drawstrings 3-panel худ.

Вака можеби ќе ви се допадне..