• Свеж
Kesoto 20 Парчиња 925 Фунта Среброто Топката Earring Студ Мислења Грбот Накит Наоди
zoom_in

Kesoto 20 Парчиња 925 Фунта Среброто Топката Earring Студ Мислења Грбот Накит Наоди

DEN 239.76

Од стока
check Во продавницата

925 Stering Сребро Earrfing Грб со Изолација, Исклучително Силна и сигурен Зафат да се Задржи Вашиот Накит Безбедност,Совршен earring наоди направете ја вашата сопствена парична казна earring накит.Многу лесно да се направи еден пар на убава обетки,овие безбедна и стилски уво studs ќе додадете точниот износ на талент за вашиот earring дизајни.На earring pin со lop , одлична за DIY убави и елегантни обетки со dangle шарм.Цврст метал earring pin пост наоди, тоа е лесен и едноставен за употреба.Материјал : 925 Фунта Сребро.Опис : - Материјал : 925 Sterling Silver - Цврст метал earring pin пост наоди, тоа е лесен и едноставен за употреба. - На earring pin со јамка , одлична за DIY убави и елегантни обетки со dangle шарм. - Многу лесно да се направи еден пар на убава обетки,овие безбедна и стилски уво studs ќе додадете точниот износ на талент за вашиот earring дизајни. - 925 Stering Сребро Earrfing Грб со Изолација, Исклучително Силна и сигурен Зафат да се Задржи Вашиот Накит Безбедност,Совршен earring наоди направете ја вашата сопствена парична казна earring накит. - Earring Studs Должина од 14mm / 0.55 инчен; Топка со Дијаметар : 3мм / 0.12 инчен; Обетки Грбот Големина : Прибл. 4.5 x 4 x 3mm Package Вклучува : 2 Пара Studs Наоди Posts16 Парчиња Обетки Backs Note : со Оглед на големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Вака можеби ќе ви се допадне..