• Свеж
Паричникот Телефон Случај Компатибилен со Samsung Белешка 20 Ултра S21 5G S20 FE A71 A52 A02 Убавина Girly Folio Shockproof Држачот на Пинк Флип Лесни СТП Кожа Parfume Мода Заштитна Козметички
zoom_in

Паричникот Телефон Случај Компатибилен со Samsung Белешка 20 Ултра S21 5G S20 FE A71 A52 A02 Убавина Girly Folio

DEN 360.00

Од стока
check Во продавницата

МАТЕРИЈАЛ : Висок квалитет на вегетаријанската кожа надворешниот паричникот и издржливи силикони внатрешна случај.Поставените усна околу камерата го чува заштитена од гребење и удари.КОМПАТИБИЛЕН со Samsung Галакси Самсунг S21 / 5 G, Samsung S21 Плус, Samsung S21 Ултра, Samsung S21 FE 5 G, Samsung S20 FE / 5 G, Samsung Белешка 20 Ултра / 5 G, Samsung Белешка 20 / 5 G, Samsung Note 10 Плус / 5 G, Samsung Note 10 Лајт, Samsung Note 10 / 5 G, Samsung Белешка 9, Samsung Note 8, Samsung S20 Плус / 5 G, Samsung S20 Ултра / 5 G, Samsung S20 / 5 G, Samsung S10e, Samsung S10 Плус, Samsung S10 5 G, Samsung S10, Samsung S9 Плус, Samsung S9. КОМПАТИБИЛЕН со Samsung Galaxy A03s, Samsung A02s, Samsung A02, Samsung A01, Samsung A91, Samsung A81, Samsung A80, Samsung A90, Samsung A71 5 G, Samsung A71, Samsung A70, Samsung A70s, Samsung A52 5 G, Samsung A51 5 G, Samsung A51, Samsung А50 Samsung A50s, Samsung A30s, Samsung A22, Samsung A21, Samsung A20s, Samsung A12 5 G, Samsung A11, Samsung A10s, M80s, M60s, M40s, M30s.КАРТА НОСИТЕЛОТ : 2 картичка слотови и џеб да носат вашата лична карта, возачка дозвола, кредитни картички и неколку пари.Држете се организирани и секогаш при рака!.МУЛТИ-ГЛЕДАЊЕ СТОЈАТ ФУНКЦИЈА : Слободен вашите раце додека гледањето филмови или читање.Заштитна паричникот телефон случај за Samsung.Лесен и shockproof, направени од faux кожа и TPU материјал.Дава целосен пристап до сите порти, копчиња и звучници. 2 картичка слотови и џеб се овозможува да ги чувате вашите кредитни картички, лична карта, сметки, паркинг карти итн.ДОСТАПНИ МОДЕЛИ : Компатибилен со Samsung Galaxy S21 / S21 5 G, Samsung S21 Плус, Samsung S21 Ултра, Samsung S21 FE 5 G, Samsung S20 FE / 5 G, Samsung Белешка 20 Ултра / 5 G, Samsung Белешка 20 / 5 G, Samsung Note 10 Плус / 5 G, Samsung Note 10 Лајт, Samsung Note 10 / 5 G, Samsung Белешка 9, Samsung Note 8, Samsung S20 Плус / 5 G, Samsung S20 Ултра / 5 G, Samsung S20 / 5 G, Samsung S10e, Samsung S10 Плус, Samsung S10 5 G, Samsung S10, Samsung S9 Плус, Samsung S9, Samsung A03s, Samsung A02, Samsung A02s, Samsung A01, Samsung A91, Samsung A81, Samsung A80, Samsung A90, Samsung A71 5 G, Samsung A71, Samsung A70, Samsung A70s, Samsung A51 5 G, Samsung A52 5 G, Samsung A51, Samsung А50, Samsung A50s, Samsung A30s, Samsung A22, Samsung A21, Samsung A20s, Samsung A12 5 G, Samsung A11, Samsung A10s, M80s, M60s, M40s, M30s.

Вака можеби ќе ви се допадне..