• Свеж
1pc Преносни Планински Велосипед Шише Кафез Погоден за Велосипед на Патот Велосипед Шетач и Повеќето Чаши Вода (Боја : Црвена)
zoom_in

1pc Преносни Планински Велосипед Шише Кафез Погоден за Велосипед на Патот Велосипед Шетач и Повеќето Чаши Вода

DEN 446.16

Од стока
check Во продавницата

Погоден за сите видови на рамки со дупки за монтажа.Високо нодуларен КОМПЈУТЕР материјал.Преносни и лесен.Лесен за инсталација и лесен за носење.Одговара на повеќето шишиња со вода или чаши.Висина : околу 148mm, ширина : 73mm-80mm Color : бела, црвена, црна, сина, yellow Net тежина : 30g Package се Вклучени : 1 x пластични шишиња cage2 x завртки.

Вака можеби ќе ви се допадне..