• Свеж
ROIY Штракаат и се Тркалаат Автомобил за Години, Притисни и да Одат Играчка со Мека Гума Штракаат 1 BUC, Триење Напојува Возило Младата Учење Подарок 6-12 Месеци Стари Мом
zoom_in

ROIY Штракаат и се Тркалаат Автомобил за Години, Притисни и да Одат Играчка со Мека Гума Штракаат 1 BUC, Триење

DEN 2028.00

Од стока
check Во продавницата

【Играчки】комбинација на rattles и играчка автомобили, многу интересен дизајн, Дете е прв избор за прв автомобил. 【Гума Штракаат Автомобил за Деца】Играње овој вид на шарени триење играчки може да се промовира бебиња' рака-око координација, сетилна перцепција. 【Триење Моќ Автомобили, Не Батеријата Потребни】Само да им помогнам на овие автомобили напред и тогаш тие ќе одат и да ја стартувате на долго растојание.Becasuse тие се помогнам и да одат со автомобил со auto-start систем.И се движи на далечина зависи од притисни моќ. 【Supperior Материјал】Овие триење напојува автомобили изгледа светла боја и се чувствуваат мазна, направени од добри АБС материјал и фирма триење електричен систем, кој ќе ви обезбеди не-токсични, еко-пријателски и безбедно користење на искуство. 【Идеален Подарок за Бебето】Совршен тежина & големина за деца е малку рака на сила и притисок, се што е во нивна контрола.Роденден или Божиќ подарок 6-12 месеци стари, момчиња и девојки.Надгради Rattles Car Interesting штракаат автомобил : комбинација на rattles и играчка автомобили, многу интересен дизајн, бебето е прв избор за прв автомобил.Повеќе звук делови : големи и мали пластични мермерните се додадени за да ја врати топката, со што се зголемува звукот на штракаат и го привлекува бебето внимание.Безбеден за Деца : На штракаат автомобили изгледа светла боја и се чувствуваат мазна, направени од добри АБС материјал и фирма триење електричен систем, кој ќе ви обезбеди не-токсични и безбедно користење на искуство.Силни и Издржливи : Нашата премиум квалитет играчки се изградени да трае!Тие се направени со супериорен квалитет на материјалите и се точно тестирани за квалитет, што доведува до играчка неспоредлив во квалитет и трајност.Роденденски Подарок Идеи : многу пристоен претстави за децасе дојде wih Висок квалитет и убава кутија.Производ size Toy Големина на : 7.28*4.92*5.11 inch Packing кутија : 10.23*5.70*7.28 inch Package Вклучува : 1 *Играчка автомобил.

Вака можеби ќе ви се допадне..