• Свеж
FBWSM Креативни Ретро Ѓубре Може да Дрво Шема Мали Wastebasket Дома Бања, Кујна Канцеларија Кафе Контејнер за Ѓубре
zoom_in

FBWSM Креативни Ретро Ѓубре Може да Дрво Шема Мали Wastebasket Дома Бања, Кујна Канцеларија Кафе Контејнер за Ѓубре

DEN 2133.36

Од стока
check Во продавницата

Од сега па натаму, да ги задржи вашиот дом среди и да се создаде релаксирана, уредно и уреден дом простор.Едноставни и стилски, погоден за модерните семејства.Се грижи за вашата соба.Тоа е многу лесен за употреба и не ќе потрае вашето драгоцено време.Изработени од дрвен материјал, силни и издржливи.На отпадна хартија кошница е силен капацитет на носивост, убава и практична.Опис : Материјал : wood Color : како show Size : 24*24*31cm Package Вклучувајќи : 1 x корпата за ѓубре.

Вака можеби ќе ви се допадне..