• Свеж
IREANJ Градите Exerciser за Мажи - Фитнес Отпор Градите Рака Спортски Мускулите Фитнес Повлече Јаже, Завој Сила за Обука Глуждот Exerciser Обука Фитнес
zoom_in

IREANJ Градите Exerciser за Мажи - Фитнес Отпор Градите Рака Спортски Мускулите Фитнес Повлече Јаже, Завој Сила

DEN 1258.32

Од стока
check Во продавницата

1.5 моќен нерѓосувачки челик извори ќе ви овозможи да изберете различни фитнес сила од страна на монтажа и демонтирање на цевки според вашите лични потреби. 2, мулти-функција градите проширувач, направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, јаглероден пролет челик, со добра флексибилност, отпорност на абење, светла и деликатна, не е лесно да ' рѓа. 3, вкупно пет кладенци, полн со еластичност, додека слободни да се отстрани пет, четири, три извори.Можете да изберете спорт кој одговара на различни нивоа. 4, високо квалитетни PP пластична рачка, монтажни зафат дизајн, висока цврстина, црна и црвена справи со пластични крива дизајн го прави да се чувствувате удобно.Ако не сте задоволни се сретнат во секој поглед, ве молиме да имаат никакво двоумење да контакт ,Ние ќе се обидеме потрудиме да resove тоа.Ако не сте задоволни се сретнат во секој поглед, ве молиме да имаат никакво двоумење да контакт ,Ние ќе се обидеме потрудиме да resove тоа.Име : градите expander Origin : Направен во China Color : црвена black Material : јаглерод пролет челик, PP plastic Size : 68 см, 71 cm Weight : 0.97 KGStrength : околу 90 pounds Features : Бидете убави колковите, убави нозе, откривајќи мали половината.Функција : Погоден за семејството сила за обука, погоден за мажите и жените.Топло прашува : - Проверка дека секој црево е безбедна пред употреба.- Кога користите градите проширувач, развивање на добри навики за носење на заштитна опрема како што се : дланка чувари, контрола ремени, половина прст ракавици, коленото влошки, ремени, и wristbands итн.- Полека се релаксираат градите проширувач по секоја група на движења и нека полека се опорави.Ова не само што ќе се заштити опрема, но исто така, им овозможи на мускулите да се биде максимално го поттикнаа да се добие вежба ефект.

Вака можеби ќе ви се допадне..