• Свеж
iDWZA Децата Слајд Кошарка Рамка, Качување по Скали,Унисекс,Внатрешна и Надворешна Употреба (Сина, една Големина)
zoom_in

iDWZA Децата Слајд Кошарка Рамка, Качување по Скали,Унисекс,Внатрешна и Надворешна Употреба (Сина, една Големина)

DEN 1598.40

Од стока
check Во продавницата

Од 3-7 ДЕН ИСПОРАКА❥❥❥време на Испорака е од три до седум дена за домашна пратки во сад.На поблиску испорака далечина го прави вашиот пакет веќе не треба да се чека.Безбедност raws материјали без метални делови : Направен од висок квалитет на ЈП материјали, безбеден и еколошки.Постојат никакви метални делови во текот на слајд, па процесот на инсталација не бара алатки и е лесно да се соберат. 3 во 1 Забава слајдови : Комбинираат планинарски и слајдови, забавно снимање игри и.Затворениот скала чекор целосно го штити детето безбедност и спречува нога од празнење.Стабилниот и моќен носивоста : Со максимален капацитет од 100 кг, тоа е издржлив и може да се зголеми со мали деца.Прекрасната надворешен дизајн, благи падини и лесен-за-индексирање чекори донесе мазна слајд вашето бебе.Целиот лизгачот е правилно поврзан, оставајќи ги без рабови за да креирате бебе е деликатна кожа.Совршен придружник за деца : совршен почетник слајд, особено за децата на возраст од 3-8, може да се користи со деца за многу години.Децата може да се користи скејтборди внатре или надвор.Без разлика дали тоа е роденденски подарок или одмор подарок, овој производ е паметен избор за деца.Децата Слајд Кошарка Рамка, Качување по Скали,Унисекс,Затворен И Отворен Use Feature : Човековата безбедност дизајн : Секој поединец собрани компонента е завршено, не се изедначи и нема остри рабови.На проширува лизгајте го прави полесно за децата да се движат нагоре.Според ергономски дизајн на слајд, лизгачки науки област е наменета.На 70-инчен екстра долг лизгајте го подобрува амортизирање сила за време на лизгање, спречување на бебето од се случува надвор од слајд и добивање повредени.Спецификација : Материјал : PEPackage големина : 104x58x21cm/40.94x22.83x8.26in Package тежина : 9400g/20.7 lbs Suitable возраст : 3-8 години children Please забелешка : Деца треба родителска дружењето додека playing Package Содржина : 1 X бебе мулти-функција слајд.

Material:
PE
Package size:
104x58x21cm/40.94x22.83x8.26in
Package weight:
9400g/20.7lbs
Suitable age:
3-8 years old children
Please note:
Children need parental companionship while playing
Package Content:
1X baby multi-function slide :

Вака можеби ќе ви се допадне..