• Свеж
Ankh Африкански Обоени Африка Drawstring Ранец, Торба Лесни Фитнес Ранец Пешачење Јога Салата
zoom_in

Ankh Африкански Обоени Африка Drawstring Ранец, Торба Лесни Фитнес Ранец Пешачење Јога Салата

DEN 295.92

Од стока
check Во продавницата

Материјал : Направен од високо-густина полиестер казна-мушка полиестер платно, лесен и силна.Дизајн : Прилагодлив drawstring ранец, дебели рамо ремени може да се прилагоди, мека, така што ќе може да се избегне рамена болка, слободни раце, да се зголеми капацитет на носивост, лесно да се прилагоди на вистинската големина на торба, лесно да се носат.Голем капацитет : спортски ранец е 14x16 инчи светлина и го штити и организира вашите опрема, дали во училиштето, салата, канцеларија, облека, крпи, влечки, капи, очила, паричници, чаши, чевли, шишиња, чадори, некои книги, ручек или облека.Применливи сценарија : добра придружник.Не само тоа, но што е најважно, тој е лесен алтернатива за шопинг, училиште, спорт, спортски сали, и плажи.Лесен дизајн, лесно да се отвори, и го носат.Прилагодено дизајн : исто така Можете да печатите ексклузивен лого дизајн на групни активности, кои се големи подароци за пријатели и роднини.Само се јавите на нашите услуги на клиентите за да ви овозможи со кориснички услуги.Drawstring дизајн : Тоа е многу погодно да го отворите и затворите, може да се земе интерни предмети добро, не треба да се грижите за губење на предмети, тоа е многу погодно, можете исто така да ја определите должината на рамо, рака од себе, само се врзуваат на јазол под јаже, овој стил најголемата карактеристика е дека тоа е издржлив и лесен, огради да биде компактен и да не го окупира просторот, и е лесен и практичен за да го носите.

Вака можеби ќе ви се допадне..