• Свеж
D&D PowerDrive D475-5M-16 Двојно Двострано мерење на Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)
zoom_in

D&D PowerDrive D475-5M-16 Двојно Двострано мерење на Времето Појас, Гума, (Пакување од 1)

DEN 394.56

Од стока
check Во продавницата

На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа; Тие се дизајнирани да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист тип.D475-5 M-16 Двојно Двострано мерење на Времето Појас ОЕМ Дел Број D475-5 M-16 Појас Тип D5 M Двојно Двострано мерење на Времето Појас.Технички Спецификации : (Инчи) (mm) Надвор од Обемот 18.7 475 Врвот Ширина 0.63 16 Појас Длабочина 0.207086614 5.26 Материјал Neoprene Заб Профил D5 M.Произведено во Кина.D475-5 M-16 Двојно Двострано мерење на Времето Појас ОЕМ Дел Број D475-5 M-16 Појас Тип D5 M Двојно Двострано мерење на Времето Појас Технички Спецификации : (Инчи) (mm) Надвор од Обемот 18.7 475 Врвот Ширина 0.63 16 Појас Длабочина 0.207086614 5.26 Материјал Neoprene Заб Профил D5 M.

Вака можеби ќе ви се допадне..