• Свеж
Jsmhh Шише Кафез Адаптер Велосипедизам Шише Кафез Планински Велосипед Шише За Вода Кафез Шише За Вода На Носителот На Велосипед Шише Носителот Велосипед Додатоци Ве?
zoom_in

Jsmhh Шише Кафез Адаптер Велосипедизам Шише Кафез Планински Велосипед Шише За Вода Кафез Шише За Вода На Носителот

DEN 1260.24

Од стока
check Во продавницата

Брз и Лесен пристап до вашиот велосипед шише за вода кога ви треба.Идеален за пат, планински, хибридни, турнеи & електрични велосипеди.Погоден за 1.5 cm-4.2 cm дијаметар бар цевка.Преносни и издржлив, лесен за носење.Висока издржливост пластичен материјал.Погодно да се извлече некој пие од шише носителот додека возат.Исто така се практични за употреба со инвалидски колички.Силно-зафати зглоб, поправи го држачот цврсто. "добредојдовте на нашиот шопската посакуваме пријатен шопинг искуство!Нашите производи се целосно тестирани, се проверуваат и се пакуваат пред породувањето.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние може да ви овозможи со најдобра услуга.""прашува : 1. Вистински проект боја може да биде малку поинаков поради светлосни ефекти/средина, осветленост на дисплејот поставување, итн.2. Во однос на големината, ве молиме овозможи разликата на 1-2 cm поради прирачник за мерење, ви благодариме!Се надевам да ви обезбедиме подобра услуга.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, ве молиме побарајте 'jsmhh' за слични производи!".

Вака можеби ќе ви се допадне..