• Свеж
BUYGOO 40Pcs Стол Нога Кат Заштитници, Силикони Чувствува Мебел Нога Маска, Мебел Капи со Чувствува Влошки за Заштита на Подови од Гребнатини и Бучава, Чаир Нога Заштитни
zoom_in

BUYGOO 40Pcs Стол Нога Кат Заштитници, Силикони Чувствува Мебел Нога Маска, Мебел Капи со Чувствува Влошки за Заштита

DEN 208.32

Од стока
check Во продавницата

【40 Pack Стол Нога Заштитници】- Пакет се вклучени 40 КОМПЈУТЕРИ.Оваа силикони стол нога маски се опремени со чувствува влошки, може да се заштити мебел нозе, дрвени подови, керамички плочки, Филц подлога на дното намалува отпорот и да се овозможи лесно, непречено движење на мебел без да го дигате прстот. 【Дебели Чувствува Дизајн】- стол нога капи со дебели чувствува може да се заштити мебел нозе и да се избегне гребење на подот, На дното се чувствува влошки исто така да помогнат во намалување на отпорот и го прават тоа полесно да се движат столици кога ви треба.Покрај тоа, симпатична силикони стол нога влошки можат да одговара со вашиот мебел многу добро. 【Носат Отпорен Материјал】- стол нога кат заштитници се изработени од мек силикон и задебелување и носат-отпор чувствува, Кога ќе се движат вашиот мебел, густата чувствува помогне да се намали бучавата ефикасно, да ги задржи на тивок и да се направи многу полесно да слајд. 【Лесно да се Инсталира】- стол нога капи е лесно да се инсталира, меки силиконски ззп може да се стави на лесно, нема потреба да се прилепи, без алатки потребни, и тие ќе остане на вашиот стол нозе е добро.Погоден за чаир нога големина од 3.5-6.2 инч.Забелешка : ве Молиме мерка вашиот стол нога големина пред да нарачате. 【Широко се користи】- Силиконска мебел нога маски се дизајнирани флексибилни и растеглив да се вклопи во круг, квадрат, редовни или други неправилен облик мебел нозе.Одлична еластичност и Уникатен изглед.може да се користи за стол, маса, за статистика табела, поднесување кабинет, кујна бар столици и голем број на други мебел.BUYGOO 40 Pack Мебел силикон првенство ги опфаќа, ефикасно да го заштити вашиот подот, Нема повеќе звуци или thuds од столици, кога се пресели!Напредни Чувствува Влошки - да се Избегне Лизгање Вклучувајќи 40 пакет.Оваа надградена силикони стол нога маски се опремени со чувствува влошки, силикони стол нога капи помогне да го решите вашиот столици од гребење на вашиот дрвени подови.Квалитетот на Силиконски Материјал - Намалување на бучава помал дијаметар : 3.5 cm; висина : 3.4 cm Производ употреба : Погоден за табела нозе со обемот на 9-16cm.На силиконски чувствува материјал е да се носат-отпорни и лизгава, кои можат ефикасно да се заштити маса и стол нозе, намалување на бучавата и шок, и е лесно да се инсталира и расклопување.Пакетот Вклучува : 40 x Силикони Стол Нога Кат Заштитници.

Вака можеби ќе ви се допадне..