• Свеж
12 Пакет Чевли Организатор Складирање - Чевли Чување на Кутии Јасно Чување на Кутии Кутија за Чевли Патики Складирање Јасно Пластика Пластовидно Shoebox Садовите за Ск?
zoom_in

12 Пакет Чевли Организатор Складирање - Чевли Чување на Кутии Јасно Чување на Кутии Кутија за Чевли Патики Складирање

DEN 429.60

Од стока
check Во продавницата

【ОРГАНИЗИРАН ЖИВОТ】:Чевли не се сите над местото повеќе, да ги задржи вашите чевли организиран!Со транспарентна кутија тело и вратата , се станува полесно и побрзо.Можете да го најдете вашиот чевли веднаш.Лесно да се чисти.(вода или брише). 【Пластовидно & Количка за Дизајн за Да Зачувате Простор】:Само следете го упатството за да се соберат овие јасни чување на кутии за брзо и лесно.Карактеристики interlocking дизајн кој овозможува да ги користите поединечно или заедно за да се создаде сопствен систем за складирање.Едноставно расклопување нив за лесно складирање без преземањето на просторот кога не го користите. 【Превозот во рок од 24 часа】:Превозот во рок од 24 часа по Плаќање,Брод од САД Локалните магацински простор, време на испорака треба околу 5-8 дена.Празник на испорака е малку задоцнета, ви благодариме за вашата поддршка. 【Капка Пред Кутија за Чевли】 - Нашата кутија за чевли садовите за складирање се дизајнирани со јасни врата, не само што им овозможува на вашите чевли да бидат прикажани во нивната слава, но, исто така, обезбедува можете да лесно да се идентификуваат и да се најде на чевли сте во потрага за.-Мора да има чевли решетката за плакарот, гардероба, влез начин и под креветот. 【Мултифункционален и Пластовидно】:Овие чевли чување на кутии се идеален број на полици за плакари, entryway чевли багажник, под облека багажник, кревет, складирање кабинет или каде што некогаш сте желба.Кутии се цврсти, трајни и перат, лесно да се оџакот повеќе единици да се зголеми за складирање, и максималниот агол на навалување е 60 степени во редење држава. ✈【Превозот во рок од 24 часа по Уплатата】-【НИ ПРЕВОЗОТ】✈✈Пакет Содржина : 12 x Чевли кутии✈Спецификации : Боја : White Material : Plastic Box Големина : Прибл. 33cmx23cmx14cm / 12.99"x9.45"х5.12" (L x W x H)Количеството : 12pcs Package тежина : 2.7 кг/5.9 Lb.

Вака можеби ќе ви се допадне..